Viola, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, Paganella, 20.1.2018, Bez stravy
Viola
LM
Termín:
20.1. – 27.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:120486269
4 311 Kč 168 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Viola
Ubytování
Renovované apartmány typu BILO a TRILO pro 3-7 osob. Apartmány mají moderní kuchyňské linky s velkou lednicí, myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, většina apartmánů má balkon.
Poloha
Rezidence Viola je moderní apartmánový komplex nacházející se v krásné oblasti Adamello Brenta. Komplex je situovaný asi 300 m od centra městečka Andalo a lyžařských vleků Paganella.
Nástup
check-in: 16:00 hod. / check-out: do 10:00 hod.
Zařízení
Venkovní parkovací místa (omezený počet), krytý bazén (8x4 m) s podvodní hydromasáží, finská sauna, fitness, prádelna, herna se stolním tenisem, výtah, lyžárna.
Stravování
Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací či kaváren.
Speciální akce
10% sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2017
Vlek
Asi 300 m.
Info vlek
Asi 300 m od lyžařských vleků Paganella.
Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu), služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
BILO 3
Jednotka 1A
Obsazenost 3 osoby - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (3. lůžko může být i v ložnici), TV, soc. zařízení. Většina apartmánů má balkon.
Info jednotka 2
BILO 4
Jednotka 2A
Obsazenost 4 osoby - ložnice s manželským lůžkem či 2 samostatnými lůžky, příp. dalším jednolůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, TV, sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon.
Info jednotka 3
BILO 5
Jednotka 3A
Obsazenost 5 osob - ložnice s manželským lůžkem či 2 samostatnými lůžky a dalším jednolůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, TV, sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon.
Info jednotka 4
TRILO 4-5
Jednotka 4A
Obsazenost 4-5 osob - ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, TV, sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon.
Info jednotka 5
TRILO 6-7
Jednotka 5A
Obsazenost 6-7 osob - ložnice s manželským lůžkem a příp. 1 samostatným lůžkem, druhá ložnice s manželským lůžkem či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK