Slavné maďarské termály, Maďarsko, 31.5.2018, -

Slavné maďarské termály starstarstar

Slavné maďarské termály
Termín:
31.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:128785372
3 400 Kč 133 € (-0 %)
Popis
Oblíbená kombinace poznávacího zájezdu s příjemným relaxem v termálních vodách, večerním muzicírováním i tradiční soutěží o nejoriginálnější koupací vohoz. Zajedeme k hradu Sümeg, k "maďarskému moři" Balatonu, do termálů Zalakaros i k termálnímu jezeru Hévíz. Užijeme si ornitologický ráj Malý Balaton s působivou buvolí rezervací, balkánský trh v Keszthely, romantickou noc u buddhistické svatyně s pravými východními mnichy i rodinný termál Borgháta s vynikajícími rybami. Tentokráte budeme do noci zpívat a hrát s písničkářem Slávkem Janouškem a spol.
Pořadatelem tohoto zájezdu je KUDRNA s.r.o., IČ 26246457.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK