Nejlepší eurovíkendy
Romantická Paříž letecky s průvodcem - Francie - Paříž

Romantická Paříž letecky s průvodcem starstarstar

Romantická Paříž letecky s průvodcem
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Program
1. den
Odlet z Prahy v ranních hodinách, přílet do Paříže, transfer do hotelu, uložení kufrů v hotelu. Přesun do centra Paříže.

Pohled z Eifelovky nám představí Paříž a ukáže nám ji z ptačí perspektivy. Procházkou přes Martova pole kolem Vojenské školy se dostaneme k Invalidovně, v jejímž kostele je pohřben Napoleon Bonaparte. Přes most Alexandra III. projdeme mezi Velkým a Malým palácem na Chams-Elyseeé a budeme pokračovat na náměstí Concorde. Večer se ještě projedeme lodí po řece Seině.

2. den
Ráno přejedeme metrem do Lucemburských zahrad, kde začneme procházku Latinskou čtvrtí. Kolem Pantheonu a Sorbonny sejdeme na ostrov Ile de la Cité, na němž můžeme obdivovat katedrálu Notre Dame, gotickou St. Chapell či Justiční palác. Odpoledne nahlédneme na nejmodernější architekturu Paříže – do obchodní čtvrtě La Defénse. Zde můžeme obdivovat tzv. třetí vítězný oblouk Le Grande Arche, nespočet mrakodrapů a moderních budov a v neposlední řadě i sochu připomínající bitvu, která na tomto místě proběhla v roce 1871. Den zakončíme dechberoucím pohledem na osvětlenou Paříž z výšky 210 m věže Montparnasse.

3. den
Po snídani začneme u Vítězného oblouku, odkud po Chams-Elyseés přejdeme k Louvru, jehož nekonečným sbírkám se můžeme věnovat. Zájemci také mohou projít jiná pařížská lákadla, např. navštívit Musee d´Orsey či Muzeum voskových figurín Grévin. Odpoledne přejdeme přes náměsti Vendome k Opeře Garnier, v jejíž blízkosti navštívíme muzeum parfémů. K večeru se metrem přesuneme na Montmartre. Při společné prohlídce uvidíme Sacre Coeur, poslední vinici na Montmartru, kabaret Lapin Agile, náměstí umělců Place du Tertre, Muže, který prochází zdí, Pigalle, Moulin Rouge atd.

4. den
Dle letového řádu dopolední program v Paříži, odjezd na letiště, návrat do Prahy.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10
Cena zahrnuje
letenku tam a zpět, 1x velké kabinové zavazadlo dle podmínek dané letecké společnosti, transfer na hotel a na letiště, 3x ubytování v hotelu 2*-3* se snídaní (vlastní příslušenství), průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000Kč, komplexní cestovní pojištění 144Kč/osoba, 100Kč/dítě do 14,99 let, jízdné hromadnou dopravou po Paříži, Individuální vstupné do památek.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.