Romantická Paříž letecky s průvodcem, Francie, Paříž, 2.3.2018, Snídaně

Romantická Paříž letecky s průvodcem starstarstar

Romantická Paříž letecky s průvodcem
LM
Termín:
2.3. – 5.3.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:131039698
10 990 Kč 428 € (-0 %)
Program
1. den
Odlet z Prahy v ranních hodinách, přílet do Paříže, transfer do hotelu, uložení kufrů v hotelu. Přesun do centra Paříže.

Pohled z Eifelovky nám představí Paříž a ukáže nám ji z ptačí perspektivy. Procházkou přes Martova pole kolem Vojenské školy se dostaneme k Invalidovně, v jejímž kostele je pohřben Napoleon Bonaparte. Přes most Alexandra III. projdeme mezi Velkým a Malým palácem na Chams-Elyseeé a budeme pokračovat na náměstí Concorde. Večer se ještě projedeme lodí po řece Seině.

2. den
Ráno přejedeme metrem do Lucemburských zahrad, kde začneme procházku Latinskou čtvrtí. Kolem Pantheonu a Sorbonny sejdeme na ostrov Ile de la Cité, na němž můžeme obdivovat katedrálu Notre Dame, gotickou St. Chapell či Justiční palác. Odpoledne nahlédneme na nejmodernější architekturu Paříže – do obchodní čtvrtě La Defénse. Zde můžeme obdivovat tzv. třetí vítězný oblouk Le Grande Arche, nespočet mrakodrapů a moderních budov a v neposlední řadě i sochu připomínající bitvu, která na tomto místě proběhla v roce 1871. Den zakončíme dechberoucím pohledem na osvětlenou Paříž z výšky 210 m věže Montparnasse.

3. den
Po snídani začneme u Vítězného oblouku, odkud po Chams-Elyseés přejdeme k Louvru, jehož nekonečným sbírkám se můžeme věnovat. Zájemci také mohou projít jiná pařížská lákadla, např. navštívit Musee d´Orsey či Muzeum voskových figurín Grévin. Odpoledne přejdeme přes náměsti Vendome k Opeře Garnier, v jejíž blízkosti navštívíme muzeum parfémů. K večeru se metrem přesuneme na Montmartre. Při společné prohlídce uvidíme Sacre Coeur, poslední vinici na Montmartru, kabaret Lapin Agile, náměstí umělců Place du Tertre, Muže, který prochází zdí, Pigalle, Moulin Rouge atd.

4. den
Dle letového řádu dopolední program v Paříži, odjezd na letiště, návrat do Prahy.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10
Cena zahrnuje
letenku tam a zpět, 1x velké kabinové zavazadlo dle podmínek dané letecké společnosti, transfer na hotel a na letiště, 3x ubytování v hotelu 2*-3* se snídaní (vlastní příslušenství), průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000Kč, komplexní cestovní pojištění 144Kč/osoba, 100Kč/dítě do 14,99 let, jízdné hromadnou dopravou po Paříži, Individuální vstupné do památek.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK