Rezidence Mediterraneo, Itálie, Adriatická riviéra, Rosolina Mare, 21.4.2018, Bez stravy
Rezidence Mediterraneo
FM
Termín:
21.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128292069
8 541 Kč 333 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MEDITERRANEO
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií.
Nepovinné příplatky: závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 35 €/ apartmán, ložní prádlo 6,50 €/ osoba, ručníky 4,50 €/ osoba, klimatizace 25 €/ týden, Wi-fi 25 €/ týden (nutno objednat při rezervaci).
Kauce: 100 €/ apartmán.
Ubytování
apartmány jsou pěkně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, pračka, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), Wi-Fi (za poplatek na místě, nutno objednat při rezervaci). Apartmány typu D6 jsou umístěny ve dvoupatrové rezidenci (s balkonem), apartmány typu E6 jsou v patrových vilkách (s terasou nebo zahrádkou).
D6: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovou postelí), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. E6: (max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, zahrádka s krbem. V patře - dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovou postelí), SPR+WC, balkon.
Charakteristika
příjemné villaggio leží na klidném místě. Areál se skládá z apartmánů v rezidenci (D6) a jednopatrových řadových vilek (E6). Velmi oblíbené a žádané villaggio, doporučujeme včasnou rezervaci.
Postýlka
na vyžádání, 18 €/ týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Služby
bazén pro dospělé a pro děti, sluneční terasa.
Parkování
1 místo/ apartmán.
Od centra
200 m.
Od pláže
750 m.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře. Část pláže volná, část s plážovým servisem za poplatek.
Zvíře
nepovoleno.
Pobyt
sobota/ sobota.
Pobytová taxa
5 €/ apartmán/ týden (max. dva týdny, platí pro pobyty 15/6-15/9).
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK