Prodloužený víkend v Lisabonu, Portugalsko, Lisabon, 3.3.2018, Snídaně

Prodloužený víkend v Lisabonu starstarstar

Prodloužený víkend v Lisabonu
Termín:
3.3. – 6.3.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:117721052
9 700 Kč 378 € (-0 %)
Popis
Hotel v lokaci u metra k poznání města.
Ubytování
V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti a ceny. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:

Hotel A.S. Lisboa *** http://hotel-aslisboa.com/
hotel se 75 pokoji v centru města, oblíbený pro své skvělé spojení metrem z letiště

Hotel Avenida Park *** http://www.avenidapark.com/en/hotel-overview.html
hotel se 44 pokoji u náměstí Marques de Pombal Square, a vedle Parku Eduardo VII, stanice metra kousek od hotelu

Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.
Poloha
Rádi byste cestovali, ale máte na to jen pár dní? Navštivte s námi hlavní město Portugalska, Lisabon. Lisabon je postavený na 7 pahorcích, a i přestože vzdálenosti ve městě nejsou velké a město si lze projít v klidu pěšky, jistě do některého z kopců využijete rádi jízdu místní tramvají. V případě potřeby se nezdráhejte využít služeb ani místních taxíků, jejichž cena vás mile překvapí.Během pobytu doporučujeme vystoupat na hrad, z nějž budete mít nádherné výhledy na město, cestou dolů se toulejte v úzkých uličkách čtvrti Alfama a rozhodně nezapomeňte navštívit přístavní čtvrť Belém, jež má pro Portugalce velký historický význam. Pokud vás nebaví toulat se městem, můžete si sami zajet místním vlakem do Sintry (palác pod ochranou UNESCO) či na pláž do letoviska Estoril. Lisabon byste neměli opouštět bez toho, aniž byste si dali večerní drink v některém baru čtvrti Bairro Alto, tak neváhejte… Lisabon žije ve dne, v noci!
Stravování
snídaně formou bufetu
Ubytování
V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti a ceny. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:Hotel A.S. Lisboa *** http://hotel-aslisboa.com/

hotel se 75 pokoji v centru města, oblíbený pro své skvělé spojení metrem z letištěHotel Avenida Park *** http://www.avenidapark.com/en/hotel-overview.html

hotel se 44 pokoji u náměstí Marques de Pombal Square, a vedle Parku Eduardo VII, stanice metra kousek od hoteluRádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.
Cena zahrnuje
3x ubytování se snídaní v základní kategorii pokoje, letenku z Prahy do Lisabonu a zpět (může být s přestupem)
Cena nezahrnuje
pobytová taxa 1 Eur/os./noc (platí se na recepci hotelu), cestovní pojištění, transfer mezi letištěm a hotelem, prodloužení o jakýkoli počet nocí, vyšší kategorii ubytování, jiné odletové místo (Vídeň,...)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Nirvana Travel s.r.o., IČ 01981749.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK