Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Principe - Itálie - Veneto - Benátky

Principe starstarstarstar

Principe
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Poloha
Příjemný luxusní hotel Principe se nachází přímo na břehu kanálu v samém centru Benátek a má soukromé molo, ke kterému snadno přirazí gondola nebo vodní taxi. Náměstí svatého Marka je vzdáleno 2 km od hotelu a snadno se na něj dostanete vodním busem vaporetto.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
V hotelu najdete terasu s nádherným výhledem na Grand Canal. Dále se hotel může pochlubit starožitným nábytkem a typickou benátskou výzdobou. Na baru si hosté mohou vychutnat drink a přitom obdivovat výhled. Restaurace podává benátské speciality a mezinárodní kuchyni včetně čerstvých rybích jídel.
Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybaveny satelitní LCD TV s placenými programy. Jejich design se pohybuje od klasického benátského až po moderní. Koupelny mají rafinované dlážděné nebo mramorové prvky.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.