Principe, Itálie, Veneto, Benátky, 14.9.2017, Snídaně
Principe
Termín:
14.9. – 16.9.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116033769
14 790 Kč 576 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Příjemný luxusní hotel Principe se nachází přímo na břehu kanálu v samém centru Benátek a má soukromé molo, ke kterému snadno přirazí gondola nebo vodní taxi. Náměstí svatého Marka je vzdáleno 2 km od hotelu a snadno se na něj dostanete vodním busem vaporetto.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
V hotelu najdete terasu s nádherným výhledem na Grand Canal. Dále se hotel může pochlubit starožitným nábytkem a typickou benátskou výzdobou. Na baru si hosté mohou vychutnat drink a přitom obdivovat výhled. Restaurace podává benátské speciality a mezinárodní kuchyni včetně čerstvých rybích jídel.
Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybaveny satelitní LCD TV s placenými programy. Jejich design se pohybuje od klasického benátského až po moderní. Koupelny mají rafinované dlážděné nebo mramorové prvky.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK