Pestana Palace, Portugalsko, 15.9.2017, Snídaně
Pestana Palace
Termín:
15.9. – 17.9.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116054212
18 990 Kč 739 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Hotel se nachází přímo v srdci Lisabonu, v rekonstruovaném paláci z 19. století, který byl prohlášen za národní památku. Z hotelu není daleko ani na pláže, na pláže v okolí Estorilu se dostanete autem za chviličku.
Sport a zábava
V hotelu se nachází fitness centrum s vyhřívaným vnitřním bazénem, sauna, jacuzzi a turecká lázeň. V zahradě hotelu je venkovní bazén, u hotelu 18-jamkové golfové hřiště.
Vybavení hotelu
Hotel disponuje veškerým moderním vybavením, včetně internetu.
Vybavení pokoje
Všech patnáct pokojů je vybaveno nejmodernější technologií a nabízí nádherný pohled na město a řeku. Ideální jak pro soukromou dovolenou, tak pro obchodní cestu.
Náš názor
S výhledem do soukromé subtropické zahrady i na řeku Tejo, hotel nabízí příjemnou směs krásného okolí a ruchu a kultury hlavního města.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Lisabon - Praha v nejnižší knihovací třídě * 2x nebo 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer letiště - hotel - letiště
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době rezervace již nejnižší knihovací třída vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK