Pestana CR7, Portugalsko, Madeira, Funchal, 19.1.2018, Snídaně
Pestana CR7
Termín:
19.1. – 26.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:125819621
51 390 Kč 2 000 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PESTANA CR7 FUNCHAL
Kategorie hotelu: ****
Poloha
Pestana CR7 je 4hvězdičkový hotel na ostrově Madeira. Nachází se v hl.městě Funchal, pouhých 300 metrů od přístavu. Hotel je ve stylu „Lifestyle“ a zrodil se ze spolupráce mezi Cristiano Ronaldem a hotelovou skupinou Pestana. Nabízí moderní design a je nejnovějším hotspotem ve Funchalu. Hotel Pestana CR 7 Funchal je vzdálen 7 minut chůze od muzea Cristiana Ronalda, 200 metrů od kasína Madeira a 4,7 km od nákupního centra Madeira. Poloha hotelu ve městě Funchal je výborným výchozím bodem pro objevování ostrova, protože se nachází v blízkosti přístavu Funchal. Ostrovní noční život se soustřeďuje v historické části Funchalu ave Lido, kde si můžete vyzkoušet autentické Poncha cocktaily.

Během dne se projdete podél levád (uměle zavlažované kanály) a objevíte stezky roztroušené po celém ostrově. Pokud milujete venkovní sporty, vyzkoušejte aktivity jako je jízda na horském kole a canyoning nebo vystupte na vrchol Pico do Arieiro a navštivte Cabo Girão. Využijte také plnohodnotné krásy ostrova lodí, pozorujte velryby nebo delfíny a nebo prozkoumejte hlubiny oceánu šnorchlem.
Sport a zábava
Pokud milujete venkovní sporty, vyzkoušejte aktivity jako je jízda na horském kole a canyoning nebo vystupte na vrchol Pico do Arieiro a navštivte Cabo Girão. Využijtetaké plnohodnotné krásy ostrova lodí, pozorujte velryby nebo delfíny a nebo prozkoumejte hlubiny oceánu šnorchlem.

Bazén s výhledem

Venkovní bazén

Masáže (za poplatek)

Lázně a wellness (za poplatek)

Fitness centrum

Sauna
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 13.4.-26.10.2018 jsou odlety v pondělí a pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem).

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

* služby českého delegáta

* transfery z/na letiště
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu

* ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let

* u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu
Vybavení hotelu
Jakmile vstoupíte do hotelu, hned se vás ujme místní personál, který vám zajistí skutečně příjemný pobyt. Budete si moci vychutnat velký bazén na střeše, saunu a venkovní vířivku. Dále venkovní posilovnu, bezplatné Wi-Fi a výborné jídlo v restauraci. Zažijete zde jeden z nejlepších západů slunce na ostrově ze střešního baru. Všechny pokoje mají moderní design s velkým množstvím přirozeného světla, zvukotěsností a bezplatným Wi-Fi.
Vybavení pokoje
Ve svém pokoji můžete poslouchat oblíbený mix Spotify nebo sledovat své oblíbené filmy na televizoru s rozlišením 48 "HD prostřednictvím technologie Bluetooth pro Android, Windows a Apple.

Všechny pokoje jsou digitálně přístupné, naprosto intuitivní, naprosto stylové. CR pokoje jsou vybaveny nejlepším materiálem, nejnovějšími návrhy a sportovním duchem. Světelné LED diody jsou citlivé na pohyb a dokáží vytvoří perfektní podmínky pro odpočinek.

Vybavení pokojů:

Fén

Digitální trezor

Jóga mat

Připojení Bluetooth

Připojení HDMI

Příjemné osvětlení

PlayStation 4 a hry

48 "televizor HD Smart

Apple TV a streamingové připojení Android

Nabíječka USB pro smartphony a tablety

Telefon

CR7 Suite s PlayStation 4 a hry

CR ROOMS

Tyto pokoje jsou vybaveny silně texturovanými a sofistikovanými materiály. Jedná se o prostorné pokoje s klimatizací. Dešťová sprcha poskytuje luxusní a smyslný pocit. Pokoje CR jsou mixem moderního stylu a pop art s upokojujícími barvami a elektrickými detaily. Samozřejmostí jsou velká zrcadla , stejně jako 48 "HD TV a Android nebo Apple TV připojení.

Max. Kapacita: 2 dospělí + 1 dítě

Výhled na horySUPERIOR CR ROOM

Pokoje s úžasnými balkony a jemnými a originálními detaily. Bezproblémově integrované technologické zařízení. Dá se zde prožít romantika nebo párty – jsou to přátelské pokoje, kde jsou všechny informace na dosah ruky. Výhled je na zátoku. Všechny konektory USB jsou zde k dispozici.CR7 Suite

CR7 Suite má nejlepší výhled, nejvíce místa a tyto pokoje uspokojí i ty nejnáročnější estetické kurátory. Každý prvek je elegantní, nacházejí se zde dva televizory s rozlišením 48 HD TV".
Pláž
Pokud byste chtěli relaxovat, můžete navštívit pláže v oblastech Calheta a Ponta do Sol u Atlantického oceánu a nechat na sebe svítit sluníčko
HODNOCENÍ TripAdvisor


Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK