Perla Tenerife, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz, 16.5.2018, Polopenze
Perla Tenerife
Termín:
16.5. – 23.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:129268042
12 393 Kč 483 € (-0 %)
1150 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Perla Tenerife Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pokoje jsou prostorné a dobře vybavené, mají: fén, balkon nebo terasu, trezor (k pronájmu), SAT TV, mini ledničku, telefon, soukromou koupelnu.

Poloha

Moderní hotel se nachází v klidné části letoviska Puerta de la Cruz. Toto populární letovisko nabízí skvělou dovolenou pro přátele, páry i rodiny. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava z hotelu do centra Puerta de la Cruz. Pláž je vzdálena od hotelu 1 km.

Vzdálenost od letiště TFS cca 90 km.

Služby hotelu

24 hod. služby recepce, úklid, hlídání dětí za poplatek, vyhřívaný bazén, sluneční terasa, jacuzzi, sauna (za poplatek na místě), kulečník a internetový koutek (za poplatek na místě)

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze, plná penze, all inclusive lite - plná penze s nápoji.

Hotelová restaurace, bar, pool bar.

Snídaně, Denně: 07:00 - 10:00.

Oběd, Bufet, Restaurace (obědové balíčky jsou k dispozici, nutné oznámení 24 hod. Předem), Denně: 12:30 - 15:00.

Večeře, Denně: 19:00 - 21:30, 19:30 - 22:00.

Odpolední čaj; Káva, Denně: 15:00 - 17:00.

Občerstvení, Snack Bar, Denně: 12:00 - 16:00, 16:00 - 18:00.

nápoje:

místní alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, nesycené nápoje, studené nápoje, džus, pivo, vodka, Gin, Rum, Whisky, Koktejly, Denně: 11: 00 - 23:00.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Polopenze - Half Board (HB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK