Dovolená letecky
Penzion Zelený dům - Slovensko - Západní Tatry

Penzion Zelený dům starstarstar

Penzion Zelený dům
Doprava:
letecky
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Dle programu
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vitanová – Penzion „Zelený dům***“
Popis
Penzion „Zelený dům***“ se skládá ze tří samostatných budov umístěných vedle sebe a nachází v obci Vitanova, v blízkosti města Trstená (7 km) a termálních koupališť Meander park na Oravicích (cca 7 km).

Penzion nabízí nejen příjemné prostředí a dobrou kuchyni, ale také možnost celoročního využívání bazénu (7 x 3,5 x 1,5 m) s ohřívanou vodou, fittness místnost (masážní stroj Rolletic, masážní plošina, běžecký pás atd.), saunu a solnou jeskyni, které se nacházejí přímo v budově penzionu. Cyklisté mohou dále využít půjčovny kol.
Ubytování
Ubytování nabízíme ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, TV, SAT, WiFi. Stravování je zajišťováno formou polopenze (snídaně, večeře s polévkou a nápojem – můžete si vybrat pivo, víno, nealko, kávu, čaj). Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost.
Poloha
Obec Vitanová se nachází v oblasti Západních Tater – Roháčích, nedaleko termálních lázní Oravice. V areálu termálních lázní Meander park se nachází několik venkovních a vnitřních bazénů. Pro milovníky pouze venkovních bazénů je možné navštívit cenově výhodné Tvrdošínské termální lázně, které se nacházejí v těsné blízkosti MEANDER PARKU
Vzdálenosti
Pro lyžaře Vitanova nabízí lyžování na nedalekém areálu SkiVitanova (cca 900 m od penzionu) – nový lyžařský areál se 4-sedačkovou lanovkou, umělým zasněžováním, délka vleku 1 100m, a další lyžařské areály: Oravice – Meander Ski cca 7km (lyžařský vlek 1200m), Brezovica – 10 km, Zuberec – 20 km – Spálená, Janovky (i večerní lyžovaní).
Během pobytu můžete absolvovat i několik fakultativních výletů jako například na Oravský hrad – 30 km, Oravská přehrada – 22 km, Roháče, Západní Tatry – skanzen Oravská dedina 25 km nebo do polského Zakopaného – 23 km.
Stravování
snídaně + polevka na večeři
Doprava
autobusem - možnost na vlastní dopravu - odečet 300.-Kč/osoba
Cena zahrnuje
ubytování, dopravu, snídaně + polevka na večeři, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí, rekreační poplatek, vstupy do termálních lázní

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.