Park Plaza, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz, 8.10.2017, Bez stravy
Park Plaza
Termín:
8.10. – 15.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:110504271
14 521 Kč 566 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

750 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Park Plaza Apartments
Ubytování

K dispozici jsou: studia (možnost ubytovat až 3 osoby).

49 studií je vybaveno: telefon, kabelová TV, internetový přístup, dobře vybavená kuchyň, elegantní nábytek, privátní koupelna, fén, mikrovlnná trouba.

Poloha

Park Apartments komplex nabízí skvělý přístup na pláže letoviska Puerta de la Cruz. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají vibrujíci a živé místo kde si mohou užít bary a obchody a zároveň se těšit příjemnému počasí během celého roku. Komplex je od pláže vzdálen cca 250 m. V blízkosti se nachází i živá, přímořská promenáda.

Vzdálenost od letiště TFS cca 90 km.

Služby hotelu

přístup na internet, venkovní bazén, terasa, 24 hod. služby recepce, úschovna zavazadel.

Stravování

Možnost stravování: vlastní stravování, snídaně, polopenze, all inclusive.

Snídaně se podávají formou bufetu. Delikátní obědy. Večeře se širokým výběrem skvělých nápojů.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Vlastní strava - Self Catering (SC), transfer letiště - hotel - letiště, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK