Paříž + Versailles letecky z Prahy, Francie, 14.9.2017, Snídaně

Paříž + Versailles letecky z Prahy starstar

Paříž + Versailles letecky z Prahy
LM
Termín:
14.9. – 17.9.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:111832215
11 990 Kč 467 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Program
1. den
Odpolední prohlídka nejvyššího pařížského místa – Montmartre. Že je sněhobílá bazilika Sacré Coeur mladší než jste si mysleli se dozvíte během procházky na Montmartru. Bazilika, Zeď lásky a náměstí malířů patří mezi turistická místa, ale naše průvodkyně vás vezme i mimo hlavní turistické tahy, abyste si mohli atmosféru vychutnat co nejlépe.

2. den
Po snídani přesun z Paříže do města Versailles - prohlídka zámku, zahrad a města. V odpoledních hodinách návrat do Paříže. Procházka kolem Eiffelovky a večerní projížďka lodí po Seine. Návrat na hotel.

3. den
Kolébka Paříže – ostrov Île de la Cité. Katedrála Notre Dame, skvost gotiky Sainte Chapelle a Justiční palác jsou hlavní lákadla pařížského Ostrova. Z historie kolem Radnice přejdeme k modernímu Muzeu Centre Pompidou, a starou uličkou Saint-Honoré k nejstaršímu muzeu na světě – Louvru. Kolem oběda je návštěva pařížského trhu stejně lákává jako proslulá Champs Elysées, s možností vyhlídky z Vítězného oblouku.
Navečer ve čtvrti Montparnasse můžeme ochutnat bretaňské speciality: sladké a slané palačinky a jablečný nápoj cidre. Interaktivní vyhlídka z 56. patra Věže Montparnasse bude třešničkou na dortu vaší návštěvy.

4. den
Jako v Brně na Čáře či v Praze pod ocasem, scházejí se Pařížané u Fontány Saint-Michel. Zde začne naše prohlídka Latinské čtvrti, Sorbonny i Lucemburských zahrad. A kde bydlel Hemingway?
Cena zahrnuje
letenku tam a zpět, 1x velké kabinové zavazadlo dle podmínek dané letecké společnosti, transfer letiště - hotel - letiště, 3x ubytování v hotelu 2*-3* se snídaní (vlastní příslušenství), průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000Kč, komplexní cestovní pojištění 144Kč/osoba, 100Kč/dítě do 14,99 let, jízdné hromadnou dopravou po Paříži, individuální vstupné do památek
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK