Paradise Beach, Řecko, Řecko ostrovy, Lefkada, Nidri, 22.9.2017, Snídaně
Paradise Beach
LM
Termín:
22.9. – 29.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121826614
10 990 Kč 428 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Paradise Beach hotel
Kategorie hotelu: ***+
Poloha
rodinný hotel 3* leží přímo u malebné písečně-oblázkové pláži (hrubší písek) s pozvolným vstupem do vody, stranou od rušné hlavní třídy přetínající letovisko Nidri, v dosahu veškerého zázemí, cca.150 m od centra střediska s nespočtem restaurací, barů a obchodů s nejrůznějším tradičním sortimentem. Najdete zde všechny druhy zábavy a rozptýlení včetně široké nabídky vodních sportů, potápění či jachtingu. Místo, díky své poloze, je chráněno proti vlnám a proto zde převažuje velice klidná hladina usnadňující koupání i slabším plavcům či dětem. Středisko Nidri je, díky své poloze uprostřed východního pobřeží, výtečným výchozím bodem pro vaše výlety na pláže severo či jihozápadu ostrova. Doporučujeme pronájem auta či motorky a objevování nevšedních scenérií, romantických zákoutí, kterými je Lefkáda doslova protkaná. Výhodou ostrova je, že není zbytečně velký a ani malý a proto dojezdové vzdálenosti nejsou nikterak velké. Od letiště je hotel vzdálený 40 km, od hlavního města Lefkas 17 km, středisko Vasiliki (vyhlášený ráj windsurfařů) je 17 km od Nidri, jediné středisko na západní straně ostrova- Agios Nikitas - je vzdáleno cca.30 km.
Rychlý přehled
bestseller naší nabídky více než 15 let
lehátka, slunečníky a osušky zdarma
pokoje s možností až 2 přistýlek
výtečné snídaně formou bohatého bufetu
nabízí pouze CK INEX
Stručná poloha
přímo u písečné pláže
centrum s přístavní promenádou 150 m
hlavní město Lefkas 17 km
letiště Preveza 40 km
Pojmenování upoutávky 1
Pohled z hotelu.
Popis upoutávky 1
Nádherný výhled na soukromé ostrovy.
Vybavení hotelu
třípodlažní rodinný hotel 3* má celkovou kapacitu 19 pokojů. Nabízíme ubytování v standardních pokojích se snídaní s max.kapacitou až 4 osoby. Hotel má malou recepci s knihovnou a malým barem, doménou je hotelová terasa s pergolou utopená v zeleni s všudypřítomnými květy plazícími se až po hotelové budově a lemovaná palmami. Terasa je srostlá s úzkou pláží a skýtá malebný pohled na v moři rozseté ostrůvky Prigiponésie. Našim klientům je k dispozici plážový servis (zdarma lehátka, slunečníky a plážová osuška). Terasa slouží ke stravování (snídaně) a příjemnému posezení u lehčího oběda, kávy či jiného nápoje během celého dne. V přízemí jsou toalety, vedle budovy sprcha se sladkou vodou. WiFi pro naše klienty zdarma (funguje pouze v přízemních prostorách ). Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.
Vybavení pokoje
velice čisté a udržované 2-4lůžkové pokoje, z nichž některé nabízí možnost až dvou přistýlek (a to i formou 1-2 standardních postelí). V hotelu najdete standardní pokoje s výhledem do krajiny, za příplatek 2 dvoulůžkové pokoje s bočním a několik dalších pokojů s čelním výhledem na moře (doporučujeme včasnou rezervaci). Všechny pokoje mají vlastní příslušenství se sprchou, jsou vybaveny rovněž lednicí, TV a individuální klimatizací, která je za příplatek (na místě cca 5 EUR/den). Všechny pokoje jsou v prvním a druhém patře, mají svůj různě veliký balkon s patřičným výhledem.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby (boční výhled na moře).
Popis zařízení 1
Pokoje pro 2 osoby v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci (za příplatek), 2 x balkon (1 x s bočním výhledem na moře, 1 x výhled na hory).
Pojmenovani_zarizeni_2
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis_zarizeni_2
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci (za příplatek), balkon s výhledem na hory.
Pojmenovani_zarizeni_3
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).
Popis_zarizeni_3
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci (za příplatek), balkon s přímým výhledem na moře (východ slunce).
Pojmenovani_zarizeni_4
Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.
Popis_zarizeni_4
Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou o něco prostornější, umístěné v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci (za příplatek), balkon s výhledem na hory.
Pojmenovani_zarizeni_5
Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (výhled na moře).
Popis_zarizeni_5
Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlky jsou o něco prostornější, umístěné v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci (za příplatek), balkon s přímým výhledem na moře (východ slunce).
Pojmenovani_zarizeni_6
Pokoj pro 1 osobu.
Popis_zarizeni_6
Pokoj pro 1 osobu v 1.patře, má příslušenství se sprchou, lednici, lůžko pro 1 osobu, TV, individuální klimatizaci (za příplatek), menší balkon s výhledem na hory.
Stravování
v ceně pestré snídaně s důrazem na řecké produkty (jogurt, ovoce a zelenina z vlastní produkce aj.), podávané na terase s výhledem na moře formou bohatého bufetu. Během dne hotel nabízí lehčí občerstvení (saláty, meze a pod), v poledne obědy (nutno sjednat předem s obsluhou). Ve večerních hodinách slouží terasa k příjemnému posezení u skleničky domácího vína nebo jiného alko či nealko nápoje.
Lze sjednat polopenze: snídaně v hotelu, večeře v partnerské tradiční řecké taverně (2 min. chůze) formou výběru z menu (v češtině) dle vlastní volby. Nápoje u večeří si klient hradí.
Náš názor
jedná se o vskutku jedinečné místo letoviska s jednoduchým a tradičním řeckým hotýlkem. Vše je udržované, čisté a v duchu rodinné přátelské atmosféry. Věříme, že i pro Vás se stane garancí nezapomenutelné dovolené. Jde o hotel s největší návratností klientů nejen na Lefkádě. Hotel nabízíme jako jediná česká CK již řadu let. Málokteré zařízení má tak veliké procento stále se vracejících věrných klientů jako Paradise Beach. I když zde není bazén, i když hotel nenabízí švédské stoly či dokonce all inclusive stravování, jedná se o tak kouzelné a romantické místo v pěším dosahu zábavy a rozptýlení, že každoročně přitahuje jak magnet široké spektrum našich klientů. Nejedná se o zařízení výhradně pro páry, ale díky slevám až na 2 děti do 16 let, doporučujeme i pro rodiny s dětmi nebo starší klienty. Zcela výjimečné jsou pokoje Front Sea View (přímý výhled na moře) s neopakovatelnými pohledy na nejbližší ostrovy a široké pobřeží.
Poznámka
HOTEL BÝVÁ VYPRODÁN JAKO PRVNÍ. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK