Panorama, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Ammoudi, 27.9.2017, Bez stravy
Panorama
LM
Termín:
27.9. – 14.10.2017
Změnit termín
Délka:18 dní
Doprava:kombinovaná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:108449118
8 490 Kč 331 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

150 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PANORAMA (AM)
Ubytování
Apartmány s dvoulůžkovou ložnicí a rozkládacím gaučem v menší obytné kuchyni (doporučujeme pro dvě děti) a dvoulůžková studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Z prostorných a zastíněných balkónů nebo teras je výhled na moře, z přízemí je výhled do zahrady. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek), TV a Wi-Fi. V ubytování je možné vyžádat i suitu až pro pět osob (za příplatek).
Poloha
Vilka je umístěna velmi blízko moře v krásné zahradě v malé osadě Amoudi. V blízkosti je hotel Achillion (asi 100 m), kde si můžete dát v taverně nápoje, snídani, oběd či večeři. V blízkém okolí jsou další taverny a obchody. Na písečnou pláž Amoudi je to jen pár minut. Krásná písečná pláž Psarou je vzdálena cca 1,5 km.
Vzdálenosti
od pláže: cca 150 m. od centra Amoudi: cca 30 m.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK
Cena nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 35 Kč/osoba/den jednolůžkové studio 400 Kč/noc snídaně: 190 Kč/osoba/den večeře: 380 Kč/osoba/den klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě) sejf: cca 1 €/den (platba na místě) dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby
Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje
15x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), transfery, služby zástupce CK. Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.
Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 35 Kč/osoba/den lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba snídaně: 190 Kč/osoba/den večeře: 380 Kč/osoba/den klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě) sejf: cca 1 €/den (platba na místě)
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Achillion)
Stravování
Za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři v blízkém hotelu Achillion. Domácí jídlo je podáváno v hotelové restauraci nebo na terase s výhledem na moře.
Shrnutí
Příjemné a dobře udržované ubytování obklopené zahradou bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid a prostředí menší osady.
Pořadatelem tohoto zájezdu je VIAMARE, spol. s r.o., IČ 48116734.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK