No name Pelješac - ubytování v soukromí Orebić - zona I., Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič, 5.5.2018, Bez stravy

No name Pelješac - ubytování v soukromí Orebić - zona I.

No name Pelješac - ubytování v soukromí Orebić - zona I.
FM
Termín:
5.5. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:124799167
1 752 Kč 69 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Orebić
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Nabízíme Vám ubytování v apartmánech typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA pro 2-8 osob, některé s možností jedné přistýlky. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Apartmány ("no name") jsou rozmístěné v různých domech v letovisku Orebić a jeho okolí, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Nacházejí se ve vzdálenosti asi do 350 m od moře. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Sport
V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.
Kapacita
2-lůžkový apartmán: 10 8-lůžkový apartmán: 5
4-lůžkový apartmán: 8 Přistýlka: 10
6-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 132
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Vybavení
Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.
Stravování
Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.
Pláž
Oblázková: ve vzdálenosti asi do 350 m od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.
Info moře
asi do 350 m od apartmánů
Moře
asi 350
Centrum
asi 450
Další
AKCE 7=6: vztahuje se na termíny 5.5.-16.6.2018 a 8.9.-6.10.2018
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost se dvěmi lůžky nebo francouzským lůžkem a kuch. koutem, jídelní stůl, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 2
BILO 2
Jednotka 2A
Obsazenost 2 osoby, jedna ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 3
BILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 4
TRILO 4
Jednotka 4A
Obsazenost 4 osoby, dvě ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 5
TRILO 6
Jednotka 5A
Obsazenost 6 osob, dvě dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 1-2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 6
QUADRI 6
Jednotka 6A
Obsazenost 6 osob, tři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 7
QUADRI 8
Jednotka 7A
Obsazenost 8 osob, tři dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 8
PENTA 8
Jednotka 8A
Obsazenost 8 osob, čtyři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK