Nido del Aguila Lara, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Puerto Rico, 21.4.2018, Bez stravy
Nido del Aguila Lara
Termín:
21.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131326539
10 337 Kč 403 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nido del Aguila Lara Apartaments
Ubytování

K dispozici jsou jednoložnicové apartmány kde je možné ubytovat i jednu osobu. Wifi je k dispozici v celém objektu a je za poplatek.

Poloha

Lara Nido Apartmány představují komplex, který se nachází ve známém letovisku Puerto Rico. Komplex je od pláže vzdálen přibližně 19 min. chůze a je položen na kopcovité terénu, který naskýtá pěkný výhled na okolí. Komplex je výbornou volbou pro relaxační dovolenou, vhodný stejně pro rodiny tak pro páry. Z důvodu polohy hotel není vhodný pro lidi s pohybovými problémy.

Upozornění: při příjezdu klienti na recepci předloží číslo kreditní karty, pro případ kdyby během pobytu byla způsobena nějaká škoda. Číslo bude ze systému odstraněno hned po odchodu klienta.

Letiště LPA je od hotelu vzdáleno cca 38 km.

Služby hotelu

bufetová restaurace, pronájem vozidel, dětské hřiště, směnárna, internetové připojení, prádelna, úschovna zavazadel, stolní tenis, bazén, dětský bazén, TV místnost

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně, polopenze, all inclusive.

Snídaně, bufet (Hlavní restaurace: 09: 00-10: 30)

Oběd, bufet (Hlavní restaurace: 13: 00-14: 30)

Večeře, bufet (Hlavní restaurace: 19: 00-21: 00)

Nápoje, (Hlavní Bar: 11: 00-22: 30) místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, čaj, káva

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Vlastní strava - Self Catering (SC), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Bez stravy - Room Only (RO), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK