Nazionale Rome, Itálie, Řím, 15.9.2017, Snídaně
Nazionale Rome
Termín:
15.9. – 17.9.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116053091
15 090 Kč 588 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Hotel Nazionale sídlí ve zrekonstruované budově z 18. století, v pěší vzdálenosti od fontány di Trevi a Španělských schodů. Impozantní Pantheon se nachází hned za rohem. Je situován na pěší zóně hned vedle italského parlamentu na slavném náměstí Piazza Montecitorio. Nejbližší stanice metra je Spagna na trase A, jen 2 stanice od římského vlakového nádraží Termini.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Řím - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná třída v době rezervace vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení pokoje
Pokoje jsou zařízeny v retro stylu a nabízí výhled na město. K jejich vybavení patří koupelna/WC, župany, klimatizace, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, trezor, LCD TV.
Stravování
V elegantním prostředí slavné hotelové restaurace 31 al Vicario jsou podávána jídla středomořské kuchyně. Restaurace je otevřena na obědy a večeře. Snídaně je podávána formou pestrého a bohatého bufetu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK