Marirena, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Amoudara, 27.5.2018, Snídaně
Image not available
FM
Termín:
27.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129447925
13 030 Kč 508 € (-0 %)
250 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, ledničkou, telefonem, televizí, konvicí, trezorem a klimatizací.
Poloha
moderní hotelový komplex se nachází nedaleko písčité pláže v turistickém letovisku Amoudara, 4 km od hlavního města Heraklion a cca 11 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. 50 m od hotelu je multiplexové kino Technopolis. Oficiální kategorie: 3*.
Pláž
cca 100 m od pláže
Vybavení
recepce, směnárna, půjčovna aut a motorek, restaurace Dionysus, snack bar u bazénu, bazén.
Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den).
Pro děti
dětský bazén.
Strava
Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.
All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Travel Planet s. r. o., IČ 27405141.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK