Marinela, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Igrane, 22.9.2017, Bez stravy
Marinela
LM
Termín:
22.9. – 1.10.2017
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:111215457
4 686 Kč 183 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
apartmány jsou ve vyvýšeném přízemí domu. St. pro 2–3 os. – manž. lůžko a rozkl. křeslo, balkon s výhledem na moře, kuchyň. kout, koupelna s WC. Apt. pro 4–5 osob – ložnice se 2 postelemi, obytná místnost s gaučem pro 2 dosp. os. a možnost přistýlky, kuchyň. kout bez teplé vody, z obou místností se vychází na dlouhý balkon s výhledem na moře, koupelna s WC. Apt. pro 4–5 os. – prostorná obytná místnost s rozkl. gaučem a postelemi, možnost přistýlky, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, ložnice se 2 postelemi. Není odděleno dveřmi.
Poloha
nověji postavené apartmány se nacházejí blízko centra městečka Igrane – cca 80 m, v mírném svahu a s překrásným výhledem na moře. Igrane patří k menším střediskům Makarské riviéry s nádhernou oblázkovou pláží a je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Cca 90 m od přírodní oblázkové pláže.
Destinace
Chorvatsko
Hotel
Apartmány Marinela
Doporučení
Malebné a klidné letovisko Igrane, krásná oblázková pláž a bohatá nabídka výletů do okolí - ideální předpoklady pro pohodovou rodinnou dovolenou.
Obsazení
X–XXXXX
Země
Střední Dalmácie
Vybavení
pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. přes ulici.
Stravování
bez stravy
Služby za poplatek
vodní sporty na pláži, potápění, šlapadla, čluny.
Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK