Malta + ostrov Gozo – perla uprostřed Středozemního moře, Malta, 26.9.2017, Snídaně

Malta + ostrov Gozo – perla uprostřed Středozemního moře starstarstar

Malta + ostrov Gozo – perla uprostřed Středozemního moře
LM
Termín:
26.9. – 30.9.2017
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:110832039
14 990 Kč 584 € (-0 %)
Program
1. den
Odlet z Prahy v odpoledních hodinách. Na letišti na Maltě vás vyzvedne průvodkyně,transfer na ubytování.Informační schůzka s průvodkyní, individuální volno.


2. den
Po snídani celodenní výlet. Během něj navštívíme kostel v Mostě a bombu, která sem během 2. světové války spadla a obsahovala místo výbušniny vzkaz od dělníků z české zbrojovky.
Pokračovat budeme do tzv. Mlčenlivého města Mnidy, kde si prohlédneme Katedrálu sv. Petra a Pavla, aribiskupský palác, dvě nádherné městské brány a normanský Palazzo Falzon. Pěšky přejdeme do vedlejšího městečka Rabat, v němž můžete navštívit některé z místních katakomb.
Odpoledne zakončíme v rybářské vesničce Marsaxlokk, kde si v zátoce prohlédneme pestrobarevné loďky luzzu zdobené horovým okem, jež má rybáře ochránit před zlými duchy. Lampuku a další místní speciality je zde možné ochutnat v restauracích na promenádě.

3. den
Po snídani samostatný program nebo celodenní fakultativní výlet na druhý největší ostrov Maltské republiky Gozo. Po plavbě na trajektu kolem ostrůvku Comino budeme pokračovat ke kamenné svatyni Ggantija. Místní chrámy jsou starší než egyptské pyramidy a předpokládá se, že se jedná o nejstarší stavby tohoto druhu ve světě. Nevynecháme ani poutní kostel Ta´Pinu, který je po bazilice sv. Petra ve Vatikánu a katedrále sv. Pavla v Londýně třetím největším křesťanským chrámem. Den na Gozo zakončíme v hlavním městě ostrova Victoria, kde budete mít možnost projít se křivolakými uličkami Starého města či navštívit jedno z muzeí citadely. Večer návrat do hotelu.
Nevynecháme ani poutní kostel Ta´Pinu, který je po bazilice sv. Petra ve Vatikánu a katedrále sv. Pavla v Londýně třetím největším křesťanským chrámem.
Den na Gozo zakončíme v hlavním městě ostrova Victoria, kde budete mít možnost projít se křivolakými uličkami Starého města či navštívit jedno z muzeí citadely.
Večer návrat do hotelu.

4. den
Tento ten začneme prohlídkou hlavního města Malty Valletty, ohraničeného dvěma přístavy a velkolepými hradbami. Po hlavní třídě Republic Street dojdeme až k pevnosti St. Elmo, přičem nevynecháme hlavní kostel Řádu maltézských rytířů Katedrálu sv. Jana s dechberoucí výzdobou a poklady, jako je např. obraz Stětí Jana Křtitele od malíře Caravaggia.
Za návštěvu stojí i Velmistrův palác, Archeologické muzeum a v neposlední řadě i zahrady s vyhlídkou na celé město a přístavy.
Odpoledne volno k návštěvě muzeí či samostatnému výletu po ostrově.

5. den
V brzkých ranních hodinách odjezd na letiště, odlet do Prahy.

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu na Maltě budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje díky změnám cen letenek dané letecké společnosti.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu, zavazadla dle podmínek letecké společnosti, ubytování v hotelu 3* se snídaní , česky mluvícího průvodce, veškeré výlety, pojištění CK
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000Kč, komplexní pojištění 36,-/osoba/den, výlet na ostrov Gozo 1650Kč (veškerá autobusová přeprava, zpáteční jízdenka na trajekt, česky mluvící průvodce), individuální vstupné do památek
Pořadatelem tohoto zájezdu je Bc. Lenka Navrátilová, IČ 72478381.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK