Nejlepší eurovíkendy
Londýn + Parlament + Greenwich s průvodcem - Velká Británie - Londýn

Londýn + Parlament + Greenwich s průvodcem starstarstar

Londýn + Parlament + Greenwich s průvodcem
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Program
1. den
Odlet z Prahy v brzkých ranních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel.

Návštěva Britského muzea (jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších muzeí světa, exponáty z antického Řecka, starověkého Egypta- Rosettská deska, egyptské mumie a další úžasné předměty dovezené z více než 600 zemí světa). V podvečer procházka po slavných ulicích Oxford Street či Regent Street, možnost nákupů. Návrat na hotel či posezení u piva v nedalekém pubu.

2. den
Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme nejznámější náměstí Trafalgar Square, ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben. Pro zájemce možnost návštěvy parlamentu (nutno objednat předem v CK). Poté procházkou přes St James park přejdeme k Buckingham Palace, sídlu britské královny. V odpoledních hodinách možnost návštevy muzea voskových figurýn Madame Tussaud’s s projekcí 4D či nákupy na slavných ulicích Oxford Street, Regent Street. Den zakončíme na Piccadilly Circus. Návrat na hotel, nocleh.

3. den
Po snídani se vydáme do centra Londýna. Prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté pro zájemce vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye a projekce 4D nebo návštěva London Dungeon (pravdivé příběhy děsivých londýnských dějin) či mořské akvárium Sea Life. Návrat na hotel, nocleh.

4. den
Po snídani individuální volno k nákupům, případně s průvodcem výlet na Greenwich (jízda plně automatizovaným vláčkem DLR bez řidiče), podíváme se do Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní). Poté návrat k hotelu. Odjezd v odpoledních hodinách na letiště, návrat do Prahy.

Vstupné do interiérů Parlamentu je nutné objednat předem. Na místě již nelze koupit. V případě zájmu nás neváhejte co nejdříve kontaktovat.
Cena zahrnuje
zpáteční letenka, pojištění CK, velké kabinové zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm + malé příruční s rozměry 35x20x20 cm, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8,10 – 12,30 liber/den, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek, vstupné do Parlamentu (nutné objednat předem v CK)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.