Londýn město historie a nákupy na Oxford Street, Velká Británie, Londýn, 20.9.2017, Snídaně

Londýn město historie a nákupy na Oxford Street

Londýn město historie a nákupy na Oxford Street
Termín:
20.9. – 24.9.2017
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:108086481
12 990 Kč 506 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Londýn - metropole světa, nákupy na Oxford Street
Popis
Vydejte se s námi za pevností Tower, královským sídlem v Buckinghamském paláci nebo katedrálou sv. Pavla. Z kabinky populárního London Eye budeme mít jako na dlani most Tower Bridge, Big Ben i dynamicky rostoucí Docklands. Okusíme atmosféru náměstí Trafalgar, rušné Oxford Street, Hyde parku či blikajícího Piccadilly Circus.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v Londýně, v hotelu**/*** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.
Zájezd zahrnuje
4 ubytování, 4 snídaně, leteckou přepravu Praha/Londýn/Praha, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, 2 kabinová zavazadla (1malé, druhé do 10 kg), služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 80% maximálně 12500 Kč (200 CZK), fakultativní výlet do Windsoru (700 CZK), odbavené zavazadlo do 20 kg (1400 CZK), jednolůžkový pokoj (3800 CZK), svoz Brno, Svitavy (500 CZK), svoz Pardubice, Hradec Králové (400 CZK), svoz Poděbrady (ÖMV dálnice) (300 CZK), místní doprava, vstupy, pobytové taxy, fakultativní služby cca 80 GBP
Slevy
stálý klient (260 CZK)
Program
Den 1
Odlet z Prahy do Londýna . Transfer na hotel a dle časových možností první seznámení s městem. Od Londýnského oka se přes Westminter Bridge vydáme k budově Parlamentu (UNESCO), se slavným Big Benem. Pokračujeme kolem Westminsterského opatství (UNESCO) na vládní třídu Whitehall. Projdeme kolem sídla premiéra Downing Street a Horse Guards na působivé Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna.

Den 2
Snídaně. Přejezd místní dopravou do centra. Prohlídka West Endu, náměstí Leicester Square, Čínská čtvrť a Picadilly Circus se sochou Eróta. Ulice Picadilly, Green Park a Buckinghamský palác. Po poledni Covent Garden, krásná italizující čtvrti uprostřed britské metropole. Odpoledne možnost návštěvy Národní Galerie, Londýnského oka, Britského muzea. Večer prohlídka Albertopole, oblasti mimořádně majestátního charakteru. Procházka kolem Royal Albert Hall, Royal College of Music, Imperial College of London až k muzejnímu trojúhelníku (Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum).

Den 3
Fakultativní výlet do městečka Windsor, projdeme viktoriánským nádražím, zastavíme u místní radnice, dílo Ch. Wrena, ukážeme si Long Walk a dojdeme k prohlídce Windsorského zámku, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Odpoledne návrat do Londýna. V podvečerních hodinách se projdeme po čtvrtích City of London a Southwark, které jsou plné zajímavých zákoutí. Od památníku velkého požáru, tzv. Monumentu, půjdeme k monumentální Katedrále sv. Pavla, jejíž kopule je po svatopetrské v Římě největší na světě. Od ní přejdeme přes most Millenium Bridge ke galerii Tate Modern, dále kolem shakespearovského divadla Globe ke galeoně Zlatá laň a po nábřeží až k modernistické londýnské radnici nebo osobní volno.

Den 4
Návštěva pevnosti Tower (UNESCO) s expozicí britských korunovačních klenotů. Následně přejdeme Temži přes most Tower Bridge a projdeme se po čtvrti Southwark, zajímavá zákoutí. Most Millenium Bridge nás dovede k barokní katedrále sv. Pavla, jejíž kopule je po svatopetrské v Římě největší na světě. V podvečer se přesuneme do Královské čtvrti Greenwich. Od lodi Cutty Sark a kolem areálu Old Royal Naval College se dostaneme až do zdejšího parku, kterým prochází nultý poledník (UNESCO). Od Královské observatoře se nabízí jedinečný panoramatický výhled na město. Místo čtvrti Greenwich lze individuálně strávit podvečerní hodiny v obchod. domech či na Oxford Street, nákupy, osobní volno.

Den 5
Snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do ČR.
Doprava
Praha
Pořadatelem tohoto zájezdu je IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK