Londýn jak ho neznáte s průvodcem, Velká Británie, Londýn, 9.3.2018, Snídaně

Londýn jak ho neznáte s průvodcem starstarstar

Londýn jak ho neznáte s průvodcem
LM
Termín:
9.3. – 12.3.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128900178
10 990 Kč 428 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Londýn jak ho neznáte letecky z Prahy s průvodcem
Program
1. den
Odlet z Prahy v brzkých ranních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel. Prohlídku začneme u nejfotografovanějšího mostu Tower Bridge, kde uvidíme také pevnost Tower of London a druhý břeh řeky Temže s Londýnskou radnici a křižníkem HMS Belfast. My navštívíme doky Sv. Kateřiny a následně půjdeme k muzeu Jacka Rozparovače – zájemci mohou navštívit. Poté se přesuneme k Whitechapel, kde navštívíme muzeum výroby zvonů, kde vznikl i slavný Big Ben zvon. Pozdní oběd si můžeme dát v uličce Brick lane, která je velmi populární pro své indické restaurace. Odpoledne nás kroky zavedou do Covent Garden – londýnské centrum zábavy s množstvím obchůdků, restaurací, pouličních umělců. Návrat na hotel, nocleh.

2. den
Po snídani přesun do čtvrti Notting Hill, která je protkaná dlážděnými ulicemi s bohatě zařízenými viktoriánskými domy, kde na Vás dýchne kouzlo pravého Londýna. Pro tuto čtvrt jsou typické stylové obchody a i vášniví prodejci starožitností. Nesmíme zapomenout také na vyhlášený Portobello market, který navštívíme a načerpáme atmosféru úžasných prodejců všeho možného, k obědu můžeme ochutnat nějakou specialitu světové kuchyně na food marketu. Čtvrť je samozřejmě známá i natáčením filmu Notting Hill s Julií Roberts a Hughem Grantem a my se u slavného knihkupectví i domu, kde žil Hugh Grant jako William Thacker, zastavíme. Odpoledne se přesuneme ke Kensigtonskému paláci, který byl sídlem princezny Diany a nyní ho využívá nejsledovanější královský pár William a Kate se svými dětmi. Pro zájemce možnost návštěvy paláce. Následně se vydáme k památníku prince Alberta a k jeho slavné královské Royal Albert hall, kde se nachází největší varhany ve velké Británii. Naše cesta poté zamíří k Přírodovědnému muzeu a muzeu Victorie a Alberta, kde bude možnost pro zájemce krátké návštěvy. V podvečer ještě navštívíme nejslavnější Londýnský obchodní dům Harrods, kde Vás jistě zaujme nepřeberné množství luxusního zboží, uvidíme úžasnou food hall a také památník princezny Diany a Dodiho Al-Fayeda. Návrat na hotel nebo možnost večeře či posezení u piva v nedalekém pubu. Nocleh.

3. den
Po snídani se vydáme do Little Venice – malých Benátek Londýna, kde se nalodíme na loď a pojedeme příjemnou projížďkou kolem London ZOO do čtvrti Camden, která má úžasnou atmosféru. V Camdenu využijeme volný čas na nákupy, suvenýry za lepší ceny než v centru města a dáme si zde také úžasný oběd na jednom z nejoblíbenějším food marketů v Londýně. Odpoledne půjdeme z Camdenu přes Regent´s park na Baker´s street k muzeu Sherlocka Holmese. Následně se přesuneme na nejznámější třídu Londýna Oxford street, zažijeme její pulzující atmosféru a projdeme se až k jednomu z nejstarších obchodních domů LIBERTY – cestou uvidíme také Oxford circus a luxusní třídu regent´s street. V podvečer se projdeme čtvrtí SOHO a zájemci mohou navštívit Čínskou čtvrt, kde si mohou dát večeři. Návrat na hotel, nocleh.

4. den
Po snídani směr čtvrt ExCel kde nasedneme na lanovku Emirates Air Line, která nás přepraví přes řeku Temži na druhou stranu do jižního Londýna k O2 aréně, kde se konala část letních OH 2012. Následně pojedeme double deckerem k novodobému divu světa k Bariérám na Temži – kde bude možnost navštívit muzeum, jak bariéry fungují a chrání Londýn před velkou vodou. Odpoledne se přesuneme do čtvrti Stratford, kde se nachází Olympijský areál, kde se konaly v roce 2012 letní olympijské hry. Zájemci mohou vyjet na nejvyšší plastiku ve Velké Británii Acerol Mittal, kde se Vám naskytne krásný výhled na celý olympijský areál. Kdo má rád adrenalin, může jet dolů na nejdelší skluzavce na světě. Dále je možnost využít volný čas k nákupům v obchodním centru Stratford. Návrat na hotel, transfer na letiště, návrat do Prahy.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10
Cena zahrnuje
zpáteční letenky, pojištění CK, zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8,10 – 12,30 liber/den, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK