Londýn + Buckingham Palace + Greenwich, Velká Británie, Londýn, 22.9.2017, Snídaně

Londýn + Buckingham Palace + Greenwich starstarstar

Londýn + Buckingham Palace + Greenwich
LM
Termín:
22.9. – 25.9.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:113085741
10 980 Kč 428 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Program
1. den
Odlet z Prahy v brzkých ranních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel.
Návštěva Britského muzea (jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších muzeí světa, exponáty z antického Řecka, starověkého Egypta- Rosettská deska, egyptské mumie a další úžasné předměty dovezené z více než 600 zemí světa). V podvečer procházka po slavných ulicích Oxford Street či Regent Street, možnost nákupů. Návrat na hotel či posezení u piva v nedalekém pubu.

2. den
Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme nejznámější náměstí Trafalgar Square, ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králu), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben a Buckingham Palace (oficiální sídlo britské královny) - prohlídka interiéru, palác je v těchto dnech otevřen veřejnosti (vstupné je nutné objednat předem v CK).

Poté pro zájemce možnost vyhlídkového letu na obřím otáčivém kole London Eye s projekcí 4D. V podvečer návštěva Picadilly Circus, možnost večeře v Čínské čtvrti nebo nákupu na slavných ulicích Regent Street či Oxford Street. Návrat na hotel, nocleh.

3. den
Po snídani se vydáme do centra Londýna. Prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě Belfast, Shakespearova divadla Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Návrat na hotel, nocleh.

4. den
Po snídani individuální volno k nákupům, případně s průvodcem výlet na Greenwich (jízda plně automatizovaným vláčkem DLR bez řidiče), podíváme se do Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní). Poté návrat k hotelu. Odjezd v odpoledních hodinách na letiště, návrat do Prahy.


Vstupné do interiérů Buckingham Palace (sídla britské královny), je nutné objednat předem. Na místě již nelze koupit. V případě zájmu nás neváhejte co nejdříve kontaktovat.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje díky změnám cen letenek dané letecké společnosti.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.
Cena zahrnuje
zpáteční letenka, pojištění CK, velké kabinové zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm + malé příruční s rozměry 35x20x20 cm, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8 – 12,1 liber/den, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek, vstupné do Buckingham Palace (nutné objednat předem v CK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK