Leoncavallo, Itálie, Palmová riviéra, Marche, San Benedetto del Tronto, 11.5.2018, Bez stravy
Leoncavallo
FM
Termín:
11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128110081
3 784 Kč 148 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmánový dům Leoncavallo
Popis
Popis:
Skvělá letní dovolená na Palmové riviéře! Ubytování v oblíbeném apartmánovém domě Leoncavallo***, jen 300 m od moře
8denní zájezd do Itálie - San Benedetto del Tronto
Oblíbené apartmány na Palmové riviéře
Apartmány pro 2 – 4 osoby
Pláž jen 300 m od ubytováníDoprava vlastní nebo autobusem – nástupní místa po ČR
Ideální léto na Palmové rivieře

Městečko San Benedetto del Tronto leží ve střední Itálii oblati Marche. Je součástí tzv. Palmové riviery spolu se sousedními letovisky Martinsicuro a Alba Adriatica. V San Benedettu naleznete obchůdky, bary, diskotéky, restaurace, zmrzlinárny a v centru městečka se každé úterý a pátek konají velké místní trhy. Je zde také nově upravená promenáda nebo široká nabídka výletů po okolí - např. celodenní výlet do Říma, celodenní výlet do aquaparku, Offida nebo do Národního parku Grand Sasso. Na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů, půjčovny šlapadel, plážový volejbal, dále pak si můžete vypujčit kolo, čtyřkolku nebo se projet na kolečkových bruslích podél pobřeží.


Apartmánový dům Leoncavallo***

Apartmánový dům se nachází v klidné ulici v jižní části města San Benedetto del Tronto, cca 300 m od pláže a živé pobřežní promenády. Centrum letoviska cca 2 km, kde se konají každé úterý a pátek místní trhy. Apartmány jsou vybaveny pračkou, TV, a je možnost parkování v garáži (za příplatek a na vyžádání).
Bilo 4 – je vhodné pro 2 až 4 osoby. Má vlastní sociální zařízení, jednu ložnici s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, s kuchyňským koutem a balkónem nebo zahradou (v přízemí).


Bez stravování

V každém apartmánu je vlastní kuchyňka, pro přípravu jídla.


Pláž jen 300 m od apartmánového domu

Pláž s jemným pískem se nachází cca 300 m od ubytování. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi díky pozvolnému vstupu do moře. Na pláži jsou volné i placené části. Plážový servis stojí od 12 €/den (1 slunečník, 1 lehátko a 1 křesílko).


Sport a zábava
Pronájem kol a čtyřkolek
Doporučujeme kolečkové brusle – kolem pobřeží je vymezena dráha pro cyklisty a bruslaře v délce cca 30 km
Každé úterý a pátek se zde konají místní trhy
Tipy na výlety
Řím
Aquapark
Offida
Národní park Grand Sasso
Důležité informace
Klienti platí povinnou vratnou kauci 100 €/apt.
Závěrečný úklid provádí klienti sami, v opačném případě hradí poplatek 40 €/apartmán
Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 20 €/týden
Garáž na vyžádání za poplatek 30 €/auto/týden
Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlem ani ručníky, klient si je musí přivézt vlastní
Ložní prádlo ani ručníky není možné si připlatit
Check-in: 14-18 hod., check-out 8-10 hod.
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání za poplatek 50 €/pobytMožnost autobusové nebo vlastní dopravyPři autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách, klienti jsou vysazeni u agentury, kde si vyzvednou klíče od apartmánu, tato agentura je vzdálená od apartmánového domu Leoncavallo cca 1,5 km, odtud do apartmánu jsou klienti přepraveni mikrobusem nebo autem
Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu vody, elektřiny a plynu.

Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci za apartmán 100 €, případný poplatek za závěrečný úklid 40 €/bilo (neuklidí-li klient sám), ložní prádlo a ručníky (nelze připlatit), příplatek za dětskou postýlku 20 €/týden, příplatek za případnou přistýlku 30 €/týden, poplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 50 €/pobyt, poplatek za garáž 30 €/týden, povinnou pobytovou taxu cca 1 €/os./den, plážový servis, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK