Leoncavallo, Itálie, Palmová riviéra, Marche, San Benedetto del Tronto, 12.5.2018, Bez stravy
Leoncavallo
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:124963377
1 420 Kč 56 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: REZIDENCE LEONCAVALLO
Popis
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Největší letovisko Palmové riviéry s dlouhou písčitou pláží, kterou lemuje snad nejkrásnější palmová promenáda v Evropě. Jedinečnost tohoto místa dotváří více než sedm tisíc palem a oleandrů s různobarevnými květy. V letovisku jsou tenisové kurty, dráhy pro kolečkové brusle, cyklostezky, dětská hřiště a mnoho příležitostí k vodním sportům. Příznivcům rušného života a zábavy se v letní sezóně nabízí řada restaurací, barů, diskoték a kulturních programů.
Ubytování
APT 2/4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, pračka, TV, balkón nebo zahrada v přízemí.
Poloha
REZIDENCE LEONCAVALLO
Apartmánový dům ve vilkové části letoviska, asi 200 m od moře, pěší a cyklistické promenády.
Vybavení
Garáž za poplatek 30 EUR/týden (na vyžádání).
Stravování
Vlastní.
Doprava
Autobusová doprava - cena: 2.590 Kč
Doprava je zajištěna v období 25.05. - 05.08. a 17.08. - 23.09. 2018.

Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Jihlava, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Most, Olomouc, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín. 300 Kč: Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava.

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě.

Cena dopravy 2.590 Kč/os. je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.
V ceně
Pronájem bytu na 7 nebo 14 nocí, spotřeba energie, plynu a vody, telefonická asistence.

Pobyt: sobota - sobota.
Slevy
SLEVA 6% při nákupu do 28.02.2018, SLEVA 4% při nákupu do 30.04. 2018.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Pobytová taxa: cca 1 EUR/os. od 12 let/noc v období 15.06. - 31.08. (max. 6 nocí).


FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:
Závěrečný úklid: na přání, 40 EUR.
Dětská postýlka: 20 EUR/týden (nutno rezervovat předem).
Přistýlka: 30 EUR/týden (na vyžádání).
Ložní prádlo a ručníky: vlastní.
Domácí zvíře: 50 EUR/pobyt (nutno nahlásit při rezervaci)
Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK