Le Indie, Itálie, Palmová riviéra, Marche, Cupra Marittima, 21.4.2018, Bez stravy
Le Indie
Termín:
21.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129871428
929 Kč 37 € (-6 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Le Indie - Cupra Marittima
Ubytování
apartmán, bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 4 osoby, počet ložnic, 1)
plocha (60 m²), přízemí nebo patro, balkon, do ulice (směrem k moři), klimatizace (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji (max. 10 GB, na vyžádání, 25 €/týden), lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha ((sprchový kout)), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), ložní prádlo (ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní, ručníky, ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní), nástupní dny sobota, příjezd od 14:30 do 19:00, odjezd od 08:00 do 09:30

apartmán, trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 6 osob, počet ložnic, 2)
plocha (65 m²), přízemí nebo patro, balkon, do ulice (směrem k moři), klimatizace (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), moderní vybavení, TV, Wi-Fi na pokoji (max. 10 GB, na vyžádání, 25 €/týden), lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha ((sprchový kout)), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), ložní prádlo (ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní, ručníky, ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní), nástupní dny sobota, příjezd od 14:30 do 19:00, odjezd od 08:00 do 09:30
Děti
dětské hřiště, 150 m
Sport
úschova kol
Popis letoviska
Typické středomořské letovisko s poklidnou atmosférou a zajímavým historickým centrem na kopci nad mořem vyniká především množstvím secesních vilek, které zde byly vystavěny na přelomu 19. a 20. století, když došlo k rozvoji turistického ruchu v této oblasti. Díky této dlouholeté tradici si nyní můžete užívat krásných upravených pláží a veškerého komfortu srovnatelného i s mnohem větším sousedním San Benedettem del Tronto.
Popis objektu

Nová a elegantní residence LE INDIE (Via Kennedy) leží v severní části letoviska, blízko pláže a nedaleko centra s obchody a restauracemi. Disponuje výtahem, úschovnou kol a privátním parkovištěm. Apartmány jsou moderně a komfortně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, pračku, žehličku, klimatizaci a prostorný balkon (některé s výhledem na moře). Na vyžádání jsou k dispozici apartmány s Wi-Fi (za poplatek). Před residencí vede železniční trať, díky moderní konstrukci budovy však nemá velký rušivý efekt.

Vzdálenost od
pláže 100 m, cyklostezky 100 m
Pozice objektu v letovisku
rušné místo
Vybavení objektu
výtah
Minimální počet nocí
standardně 7
Cena zahrnuje
pronájem ubytování
Cena nezahrnuje
pobytová taxa není v ceně, spotřeba energií, v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 60 €/pobyt, povinný agenturní poplatek, zahrnuje spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid, parkovací místo, uzavíratelný box na kola a plážové potřeby, 80 €/týden, přistýlka, na vyžádání, 20 €/pobyt, dětská postýlka, na vyžádání, 15 €/pobyt, zvířata, na vyžádání, za poplatek, 50 €/pobyt, vratná kauce 150 €/pobyt/apt
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK