Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Le Indie - Itálie - Palmová riviéra - Marche - Cupra Marittima
Le Indie
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Le Indie - Cupra Marittima
Ubytování
apartmán, bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 4 osoby, počet ložnic, 1)
plocha (60 m²), přízemí nebo patro, balkon, do ulice (směrem k moři), klimatizace (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji (max. 10 GB, na vyžádání, 25 €/týden), lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha ((sprchový kout)), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), ložní prádlo (ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní, ručníky, ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní), nástupní dny sobota, příjezd od 14:30 do 19:00, odjezd od 08:00 do 09:30

apartmán, trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 6 osob, počet ložnic, 2)
plocha (65 m²), přízemí nebo patro, balkon, do ulice (směrem k moři), klimatizace (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), moderní vybavení, TV, Wi-Fi na pokoji (max. 10 GB, na vyžádání, 25 €/týden), lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha ((sprchový kout)), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo (v rámci povinného poplatku na místě 80 €/první týden, resp. 45 €/každý další týden), ložní prádlo (ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní, ručníky, ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní), nástupní dny sobota, příjezd od 14:30 do 19:00, odjezd od 08:00 do 09:30
Děti
dětské hřiště, 150 m
Sport
úschova kol
Popis letoviska
Typické středomořské letovisko s poklidnou atmosférou a zajímavým historickým centrem na kopci nad mořem vyniká především množstvím secesních vilek, které zde byly vystavěny na přelomu 19. a 20. století, když došlo k rozvoji turistického ruchu v této oblasti. Díky této dlouholeté tradici si nyní můžete užívat krásných upravených pláží a veškerého komfortu srovnatelného i s mnohem větším sousedním San Benedettem del Tronto.
Popis objektu

Nová a elegantní residence LE INDIE (Via Kennedy) leží v severní části letoviska, blízko pláže a nedaleko centra s obchody a restauracemi. Disponuje výtahem, úschovnou kol a privátním parkovištěm. Apartmány jsou moderně a komfortně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, pračku, žehličku, klimatizaci a prostorný balkon (některé s výhledem na moře). Na vyžádání jsou k dispozici apartmány s Wi-Fi (za poplatek). Před residencí vede železniční trať, díky moderní konstrukci budovy však nemá velký rušivý efekt.

Vzdálenost od
pláže 100 m, cyklostezky 100 m
Pozice objektu v letovisku
rušné místo
Vybavení objektu
výtah
Minimální počet nocí
standardně 7
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.