Nejlepší eurovíkendy
Kyriad Disneyland Paris - Francie

Kyriad Disneyland Paris starstarstar

Kyriad Disneyland Paris
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Bratislava, Krakow
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kyriad Disneyland Paris Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek.

Kyriad Disneyland Paris Hotel nabízí vzdušné a pohodlné pokoje. Vybavení pokoje: koupelna, fén, individuálně řízená klimatizace / topení, satelitní TV s plochou obrazovkou, trezor, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, prostor na sezení, psací stůl / toaletní stolek, telefon s přímou volbou. Extra steliva, ložní prádlo, ručníky, dětské postýlky a žehlící vybavení je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje mají výhled na okolí.

Poloha

Kyriad Disneyland Paris Hotel má záviděníhodnou polohu, která zajišťuje hostům snadný přístup do kouzelného světa Disney, tak jako k široké škále stravování a nákupních možností. Hosté se vlakem do centra Paříže dostanou do 45 min, kde na ně bude čekat Bastille, Arc de Triomphe, des Champs Elysees, muzeum Louvre, různé galerie, divadla a pod. Hotel nabízí vynikající hodnotu za peníze, skvělé služby a ubytování v přátelské atmosféře. Prozkoumejte pohádkový Disneyland, romantický Paříž a úžasné okolní regiony. Hotel je přístupný ze silnice A4 (exit číslo 14). Chessy / Marne la Vallee železniční stanice je snadno dostupná z hotelu díky pravidelné kyvadlové dopravě stejně jako Disney parky. Z pařížských letišť se do hotelu dostanete transferem.

Služby hotelu

24 h. recepce, bezpečnostní depozitní služby, turistické informační služby včetně prodeje lístků do Disney parků, prostory pro pořádání schůzek / eventů, prodejní automaty, nekuřácký hotel, bezplatný přístup na Wi-Fi internet, kočárky a deštníky k pronájmu, Disney Obchod, kyvadlovou doprava na železniční stanici, parkování, bezplatná úschovna zavazadel, úklid, služby prádelny, klimatizace / topení, kyvadlová doprava do Disney parků, business služeb včetně poštovních / faxových / kopírovacích, služba probuzení po telefonu.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně.

Hotelová restaurace Le Marche Gourmand servíruje výborné jídla na snídani. Pokrmy sestávají ze sezónních surovin az mezinárodních jídel. Během teplejších měsíců je otevřena i terasa a tak se hosté mohou najíst přímo pod širým nebem. Hotelový bar nabízí kvalitní vína, pivo, lihoviny i nápoje po celý den.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

1.den - Přílet do Paříže. Transfer do hotelu v Disneylandu. Individuální program podle času příletu.

2.den - 4.den - návštěva zábavních parků dle Vašeho výběru (Disneyland a Walt Disney Studios Park). V případě zájmu můžete navštívit centrum Paříže. Vlaky RER (linka A) se do města z Disneylandu dostanete rychle a jednoduše (za cca 40 min.).

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Paříže.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa cca 1 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Orientační ceny vstupů

Ceny lístků do Disneylandu na jeden den se pohybují:

- 2 parky SUPER MAGIC Ticket - platný na každý den v roce. Cena: 84 € / osoba (12+) a 77 € / dítě (3 - 11 r),

- 2 parky MAGIC Ticket - platný v sezóně i mimo sezónu, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 74 € / osoba (12+) a 67 € / dítě (3 - 11 r.)

- 2 parky MINI Ticket - platný jen mimo sezóny, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 60 € / osoba (12+) a 54 € / dítě (3 - 11 r.)

- 1 Park SUPER MAGIC Ticket - platný na každý den v roce. Cena: 69 € / osoba (12+) a 62 € / dítě (3 - 11 r.)

- 1 Park MAGIC Ticket - platný v sezóně i mimo sezónu, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 59 € / osoba (12+) a 52 € / dítě (3 - 11 r.)

- 1 Park MINI Ticket - platný jen mimo sezóny, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 47 € / osoba (12+) a 40 € / dítě (3 - 11 r.)


Všechny lístky jsou platné na jeden rok od data zakoupení (více na stránce www.disneylandparis.com). Kalendář - doba platnostiParíž

Vítězný oblouk - 9,5 €, Pantheon - 8,5 €, Eiffelova věž - 9 € - 15 €, Louvre - 12 €, Muzeum d'Orsay - 9 €, Sainte Chapelle - 8,5 €, Notre Dame - katedrála 0 €, vstup na střechu 8,5 €, Versailles Passport 18 €, Paris Museum Pass 2 dny 42 €, 4 dny 56 €, 6 dny 69 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.