Kyriad Disneyland Paris, Francie, 18.3.2018, Bez stravy

Kyriad Disneyland Paris starstarstar

Kyriad Disneyland Paris
Termín:
18.3. – 21.3.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:132117938
8 942 Kč 348 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kyriad Disneyland Paris Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek.

Kyriad Disneyland Paris Hotel nabízí vzdušné a pohodlné pokoje. Vybavení pokoje: koupelna, fén, individuálně řízená klimatizace / topení, satelitní TV s plochou obrazovkou, trezor, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, prostor na sezení, psací stůl / toaletní stolek, telefon s přímou volbou. Extra steliva, ložní prádlo, ručníky, dětské postýlky a žehlící vybavení je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje mají výhled na okolí.

Poloha

Kyriad Disneyland Paris Hotel má záviděníhodnou polohu, která zajišťuje hostům snadný přístup do kouzelného světa Disney, tak jako k široké škále stravování a nákupních možností. Hosté se vlakem do centra Paříže dostanou do 45 min, kde na ně bude čekat Bastille, Arc de Triomphe, des Champs Elysees, muzeum Louvre, různé galerie, divadla a pod. Hotel nabízí vynikající hodnotu za peníze, skvělé služby a ubytování v přátelské atmosféře. Prozkoumejte pohádkový Disneyland, romantický Paříž a úžasné okolní regiony. Hotel je přístupný ze silnice A4 (exit číslo 14). Chessy / Marne la Vallee železniční stanice je snadno dostupná z hotelu díky pravidelné kyvadlové dopravě stejně jako Disney parky. Z pařížských letišť se do hotelu dostanete transferem.

Služby hotelu

24 h. recepce, bezpečnostní depozitní služby, turistické informační služby včetně prodeje lístků do Disney parků, prostory pro pořádání schůzek / eventů, prodejní automaty, nekuřácký hotel, bezplatný přístup na Wi-Fi internet, kočárky a deštníky k pronájmu, Disney Obchod, kyvadlovou doprava na železniční stanici, parkování, bezplatná úschovna zavazadel, úklid, služby prádelny, klimatizace / topení, kyvadlová doprava do Disney parků, business služeb včetně poštovních / faxových / kopírovacích, služba probuzení po telefonu.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně.

Hotelová restaurace Le Marche Gourmand servíruje výborné jídla na snídani. Pokrmy sestávají ze sezónních surovin az mezinárodních jídel. Během teplejších měsíců je otevřena i terasa a tak se hosté mohou najíst přímo pod širým nebem. Hotelový bar nabízí kvalitní vína, pivo, lihoviny i nápoje po celý den.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

1.den - Přílet do Paříže. Transfer do hotelu v Disneylandu. Individuální program podle času příletu.

2.den - 4.den - návštěva zábavních parků dle Vašeho výběru (Disneyland a Walt Disney Studios Park). V případě zájmu můžete navštívit centrum Paříže. Vlaky RER (linka A) se do města z Disneylandu dostanete rychle a jednoduše (za cca 40 min.).

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Paříže.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa cca 1 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Orientační ceny vstupů

Ceny lístků do Disneylandu na jeden den se pohybují:

- 2 parky SUPER MAGIC Ticket - platný na každý den v roce. Cena: 84 € / osoba (12+) a 77 € / dítě (3 - 11 r),

- 2 parky MAGIC Ticket - platný v sezóně i mimo sezónu, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 74 € / osoba (12+) a 67 € / dítě (3 - 11 r.)

- 2 parky MINI Ticket - platný jen mimo sezóny, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 60 € / osoba (12+) a 54 € / dítě (3 - 11 r.)

- 1 Park SUPER MAGIC Ticket - platný na každý den v roce. Cena: 69 € / osoba (12+) a 62 € / dítě (3 - 11 r.)

- 1 Park MAGIC Ticket - platný v sezóně i mimo sezónu, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 59 € / osoba (12+) a 52 € / dítě (3 - 11 r.)

- 1 Park MINI Ticket - platný jen mimo sezóny, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 47 € / osoba (12+) a 40 € / dítě (3 - 11 r.)


Všechny lístky jsou platné na jeden rok od data zakoupení (více na stránce www.disneylandparis.com). Kalendář - doba platnostiParíž

Vítězný oblouk - 9,5 €, Pantheon - 8,5 €, Eiffelova věž - 9 € - 15 €, Louvre - 12 €, Muzeum d'Orsay - 9 €, Sainte Chapelle - 8,5 €, Notre Dame - katedrála 0 €, vstup na střechu 8,5 €, Versailles Passport 18 €, Paris Museum Pass 2 dny 42 €, 4 dny 56 €, 6 dny 69 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 3x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Bez stravy - Room Only (RO), transfer letiště - město (autobusová / železniční stanice) - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, transfer město (autobusová / železniční stanice) - hotel - město (autobusová / železniční stanice)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK