Krešo, Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Pašman, Tkon, 23.9.2017, Bez stravy
Krešo
LM
Termín:
23.9. – 30.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:110642528
2 132 Kč 83 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
1. patro - apartmán pro 4-6 osob se 3 balkony - dvě ložnice s manželským lůžkem a každá s vlastní koupelnou s WC a sprchou a každá ložnice s balkonem, denní místnost také s vlastní koupelnou s WC a sprchou, s kuchyňským koutem s gaučem na rozložení pro 1-2 osoby, jídelní stůl, balkon s pohledem na moře, TV, klimatizace. 1. patro - apartmán pro 4-6 osob s jedním velikým balkónem - dvě ložnice s manželským lůžkem a každá s vlastní koupelnou s WC a sprchou, denní místnost také vlastní koupelnou s WC a sprchou, s kuchyňským koutem s gaučem na rozložení pro 1-2 osoby, jídelní stůl, velmi prostorný balkon s pohledem na moře, TV, klimatizace.
Poloha
Přímo v 1. řadě u moře se nacházejí Apartmány Krešo - nově postavený moderní dům u pláže ve vesnicče Tkon na ostrově Pašman. V okolí domku jsou další rodinné domky a borovicový les, na pláž se jde po schodech. Pláž přímo před domem má betonové molo a v okolí je písek. Cca 250 m od domu severně je veliká písečná zátoka. Ve městě Tkon, kam se procházkou podél moře pohodlně dostanete za cca 15 min. pěšky, najdete supermarket, poštu, restaurace, cukrárnu. Spojení s pevninou je možné trajektem společnosti Jadrolinija - linka Tkon do Biograd, jezdí každý den a jízda trvá cca 15 min. Pláže je vzdálena pouhých 20 m od brány domu.

Destinace
Chorvatsko
Hotel
Apartmány Krešo
Doporučení
Apartmány Krešo jsou svou blízkou polohou k písčitým plážím skvělým tipem pro rodiče s malými dětmi.
Země
Severní Dalmácie - ostrov Pašman
Poznámka
Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popř. další letoviska na ostrově): autokaroví hosté budou zavezeni autobusem do přístavu ve městě Biograd na Moru k trajektu (ze stejného místa je organizován odjezd, o jeho přesném čase budete vyrozuměni prostřednictvím sms v den odjezdu v dopoledních hodinách nebo prostřednictvím domácích). Zde si sami zakoupíte jízdenku a se zavazadly se přepravíte na ostrov Pašman do městečka Tkon (jízda trvá cca 15 min. orientační cena cca 15 HRK/os./1 směr), kde na Vás budou čekat domácí a zajistí přepravu do ubytovací kapacity, transfer je bezplatný. Příjezd je možný jakýkoli den – pozor rezervace musejí navazovat - bližší info viz CK.
Vybavení
pronájem apartmánu vč energií, parkovací místo pro 1 auto/apt zdarma. Pobyt domácích mazlíčků není možný. Gril na dvoře. Ručníky nejsou v ceně.
Stravování
bez stravy, snídaně,večeře za příplatek v restauraci cca 1,5 km
Snídaně
servírované
Večere
menu s 4 chody (předkrm, hl.jídlo a salát, polévka/desert)
Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK