KOREA, ČEDŽU A KJÚŠÚ, Jižní Korea, 5.11.2017, Snídaně

KOREA, ČEDŽU A KJÚŠÚ

KOREA, ČEDŽU A KJÚŠÚ
Termín:
5.11. – 18.11.2017
Změnit termín
Délka:14 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:109760561
66 990 Kč 2 607 € (-0 %)
Popis
Po jižní části Korejského poloostrova a přes moře do Japonska. Jižní Korea - dříve agrární provincie,
dnes vyspělá ekonomická mocnost, jeden z „asijských tygrů“. Obří metropole Soul i malebné národní parky. Horské scenérie, pastelové barvy podzimních lesů. Krátery, lávová pole, tunely, jeskyně, vodopády, termální lázně i pláže Východočínského moře. Pozůstatky dávných vyspělých civilizací, buddhistické chrámy a kláštery. Rozdělený svět na hranici s KLDR. Sopečný ostrov
Čedžu (Jeju) - „korejská Havaj“. Japonský ostrov Kjúšú a jeho živé centrum Fukuoka. Návštěva zápasů sumo na jednom z šesti turnajů japonského „grand slamu“.
Program
PROGRAM ZÁJEZDU:


1.-4.den: Praha - Soul. Panmundžom.
Let do korejské metropole. Soul: královský palác Kjongbokkung, Modrý dům - sídlo prezidenta, park Namsan: Soulská věž - pohled na město z celkové výšky 483 m, Památník války aj. Možnost výletu do rozdělené obce Panmundžom na nejostřeji střežené hranici světa: pohledy do KLDR na vesnici Propagandy s největší vlajkou na světě.


5.-6.den: N.P. Kjongdžu.
Přejezd na jihovýchod k Japonskému moři. Jeden z nejdůležitějších historických areálů v celé Asii - národní park Kjongdžu: chrámy, paláce a hroby dynastie šamanského království Silla. Sokkuramská jeskyně se slavnou sochou Buddhy.


7.-9.den: Čedžu.
Přelet na „korejskou Havaj“ Čedžu - pozoruhodný sopečný ostrov ve Východočínském moři se subtropickým charakterem. Jeskyně Mandžanggul - nejdelší lávový tunel na světě (13 km), vulkanický kráter Sangumburi, sopečný kužel Songsan. Vodopád Čongbang - jeden ze dvou v Asii, padající kolmo do moře. Skanzeny s původními domy a kulturou obyvatel ostrova, pláže s lávovým pískem. Možnost výstupu na sopku Hallasan - nejvyšší horu Koreje (1950 m).


10.-11.den: Čedžu - Pusan.
Odlet zpět na pevninu. Nejvýznamnější přístav a druhé město země - Pusan: chrám Beomeosa, Dongnae - největší termály Asie, Pusanská věž. Tongdosa - nejslavnější buddhistický chrám v Koreji.


12.-14.den: Pusan - Fukuoka - Praha.
Přes Korejský průliv lodí do Japonska. Hlavní centrum ostrova Kjúšú a nejrychleji rostoucí město Japonska - Fukuoka: nábřežní promenáda, vyhlídka z Fukuoka Tower (123 m), centrum města s pověstnými stánky jatai. Po pobřeží do Karacu, proslulého místní specialitou jobuko - sašimi z živých olihní: unikátní „mořský“ Hrad tančícího jeřába, pláž s rozlehlým hájem černých borovic. Lodí na ostrůvek Takašima se svatyní a vyhlídkou na záliv. Návrat do
Fukuoky: návštěva jednoho z šesti nejvýznamnějších turnajů sumo v Japonsku. Návrat domů.Upozornění:
Pro přihlášené po 6.10. nelze zaručit vstupenky na sumo. Nepodaří-li se lístky zajistit, snížíme o ně klientovi cenu zájezdu.Délka tras:
letadlem 23 000 km, vlaky, busy a auty 800 km, lodí 200 km, pěšky 4x 5-8 km (volitelně)


Počasí:
vzduch 15-22 °C, voda 18-20 °C


Nástupní místo:
Praha
Termín (781): 5.11. - 18.11. 2017


cena v Kč: 66 990,-
V ceně je:
Doprava. Výlet lodí na ostrov Takašima. Vstupenka na Grand Sumo Tournament ve Fukuoce (na balkón
či jiná tzv. western seats). Ubytování a snídaně. Český
průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály
a DPH. Doprava: Letecká doprava do Soulu a z Fukuoky,
přelet na Čedžu a zpět včetně letištních tax a poplatků.
Loď z Pusanu do Fukuoky. Busy, vlaky, minivany, metro,
popř. taxi. Ubytování: tzv. business hotely (cca 2-3*) -
2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 9500 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na asijský způsob).Možnost spojení tras 78 (Jižní Korea) a 79 do zájezdu 782 v termínu: 5.11. - 26.11. 2017, cena v Kč: 89 590 Kč s kompletním programem.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., IČ 49970844.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK