Katopodis, Řecko, Řecko ostrovy, Lefkada, Nidri, 22.9.2017, Polopenze
Katopodis
Termín:
22.9. – 29.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:116785328
16 977 Kč 661 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Katopodis apartments
Kategorie hotelu: ***
Poloha
apartmánový dům leží v oblíbeném středisku Nidri na jeho hlavní třídě s řadou nákupních možností. Písečně-oblázková pláž je vzdálená 100 m. Centrum střediska a jeho přístavní promenáda jsou cca 150 m daleko. Do hlavního města Lefkas je to 17 km, pláže severozápadu Kathisma a Pafkoulia jsou cca 30 km daleko. Zastávka místní autobusové dopravy je cca 80 m od hotelu. Doporučujeme pěší procházku k nádherné přírodní rokli s vodopádem (3 km). Letiště Preveza je vzdáleno 40 km (doba transferu cca 45 min).
Rychlý přehled
velká zahrada
prostorné ubytování a balkon
poloha v centru střediska
možnost ubytování až 4 osob
Stručná poloha
pláž 100 m
centrum střediska 150 m
hlavní město lefkas 17 km
letiště Preveza 40 km
Pojmenování upoutávky 1
Zahrada
Popis upoutávky 1
Pohled na zahradu s výhledem na hory.
Vybavení hotelu
apartmánový dům nabízí ubytování ve studiích a apartmánech směrovaných na hlavní třídu nebo na stranu do zahrady s výhledem na hory. V jeho přízemí je supermarket, v zadní části (odvrácené od hlavní třídy) je upravená zahrada a privátní parkoviště. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek, cca 200 m středisko vodních sportů.
Vybavení pokoje
studia a apartmány jsou jednoduše a účelně vybaveny, mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, TV, WiFi připojení (zdarma) a prostorný balkon nebo terasu. Studia mají 2 lůžka (na vyžádání možnost studia s oddělenou ložnicí nebo 3 pevnými lůžky), mezonetové apartmány mají v patře ložnici s dvojlůžkem a 2 samostatná lůžka v přízemí.
Pojmenování zařízení 1
Apartmány pro 4 osoby (mezonet)
Popis zařízení 1
Apartmány pro 4 osoby mají v patře ložnici s dvojlůžkem a 2 samostatná lůžka v přízemí, mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, TV, WiFi připojení (zdarma) a prostorný balkon nebo terasu.
Pojmenovani_zarizeni_2
Studio pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
Popis_zarizeni_2
Studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, TV, WiFi připojení (zdarma) a prostorný balkon nebo terasu. Na vyžádání studia se 3 pevnými lůžky nebo s oddělenou ložnicí.
Stravování
vlastní.
Náš názor
jednoduché příjemné rodinné zařízení s možností ubytování až 4 osob a s možností vlastního stravování. Výhodou je malá vzdálenost pláže a snadná dostupnost služeb přímo před domem. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK