Johnny, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik, 1.6.2018, Bez stravy
Johnny
Termín:
1.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129850610
6 880 Kč 268 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila JOHNNY
Popis
Vila Johnny se nachází do 300 m od moře, příjemnou pěší procházkou, vila je vhodná pro všechny věkové kategorie a uspokojí i rodiny s dětmi. Součástí vily je příjemné venkovní posezení s možností grilování.
Ubytování
Čtyř až pětilůžkové apartmány: (dvě samostatné ložnice s možností přistýlky v obyvatelné kuchyni na rozkládací pohovce, kuchyň vybavena základním kuchyňským nádobím, varnou konvicí , WC a koupelna, WIFI, klimatizace (za příplatek), balkon s výhledem na pohoří Rilič.
Dvoulůžkové apartmány : dvoulůžková ložnice, možnost přistýlky na pohovce v obyvatelné kuchyni, kuchyň vybavená základním kuchyňským nádobím, varnou konvicí, WC a koupelna, WIFI, klimatizace, balkon s výhledem na pohoří Rilič, u vily je venkovní posezení s možností grilování
Poloha
do 300 m od pláže - oblázkové, pozvolný vstup do moře, vhodné i pro neplavce, půjčování lehátek na pláži za poplatek, pobřežní promenáda je lemovaná palmami
Vybavení a služby
Vybavení letoviska: obchody s potravinami, informační centrum, pošta, pekárny, rychlé občerstvení, restaurace, prodejny se suvenýry
Sport a zábava
Sport a zábava: vodní sporty - půjčovna šlapadel, vodních skútrů, jízda na banánu, můžete využít i místní půjčovnu kol a skútrů Zábava: bary, pizzerie , kavárny, diskotéky, letovisko nabízí bohaté noční i denní společenské vyžití
Stravování
Vlastní.
Doprava
Klimatizovaný autobus.
Cena zahrnuje
7x ubytování včetně pobytové taxy, pobyt (sobota-sobota), autobusovou dopravu, asistenci delegáta, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
Polopenze Možnost dokoupení polopenze v restauraci Mario, vzdálené cca 50 m od penzionu (2550 Kč/osoba) Polopenze servírovaná, výběr ze dvou menu, klimatizace 35 EURO/týden (platba na místě majiteli), cestovní pojištění (v nabídce za příplatek od Allianz pojišťovny)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Avanti Tour - Veronika Červinská, IČ 88101398.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK