Jardín del Conde, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, La Gomera, Valle Gran Rey, 16.10.2017, Snídaně
Jardín del Conde
FM
Termín:
16.10. – 23.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116335127
22 100 Kč 860 € (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Poloha
Na jihozápadě ostrova u národního parku Charco del Conde, 50 km od letiště, v oblasti La Puntilla ve Valle Gran Rey.

Zájezd na ostrov La Gomera je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Gomera nebo Gran Canaria - La Gomera.Na ostrově La Gomera není k dispozici informační kniha ani osobně delegát Canaria travel.
Sport
Okolí je vhodné pro turistiku, horskou cyklistiku, potápění a rybolov.
Vybavení objektu
Aparthotel se skládá z 3 dvoupatrových budov a nabízí celkem 74 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, bar, parkoviště. Uprostřed půlhektarové tropické zahrady je velký bazén pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.
Apartmán
(cca 50 m2) Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout, rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu) a koupelna s WC. Apartmány v přízemí mají terasu s výhledem na bazén, ostatní mají balkon s výhledem do zahrady nebo boční výhled na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.
Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Za příplatek je možné objednat snídaně formou švédský stolů v hotelové kavárně Early.
Obchody
Přibližně 100 m od hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a bary.
Pláž
Menší přírodní pláž Charco del Conde s černým lávovým pískem je oddělena od hotelu jen malou pobřežní silnicí, cca 1 km od komplexu leží větší pláž s černým lávovým pískem Playa de Valle Gran Rey.
Internetové stránky
www.jardindelconde.com
Pořadatelem tohoto zájezdu je CANARIA TRAVEL, spol. s r. o. , IČ 49689428.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK