Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Jardín del Conde - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - La Gomera - Valle Gran Rey
Jardín del Conde
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Brno
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně
100 mVzdálenost od moře
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Poloha
Na jihozápadě ostrova u národního parku Charco del Conde, 50 km od letiště, v oblasti La Puntilla ve Valle Gran Rey.

Zájezd na ostrov La Gomera je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Gomera nebo Gran Canaria - La Gomera.Na ostrově La Gomera není k dispozici informační kniha ani osobně delegát Canaria travel.
Sport
Okolí je vhodné pro turistiku, horskou cyklistiku, potápění a rybolov.
Vybavení objektu
Aparthotel se skládá z 3 dvoupatrových budov a nabízí celkem 74 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, bar, parkoviště. Uprostřed půlhektarové tropické zahrady je velký bazén pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.
Apartmán
(cca 50 m2) Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout, rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu) a koupelna s WC. Apartmány v přízemí mají terasu s výhledem na bazén, ostatní mají balkon s výhledem do zahrady nebo boční výhled na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.
Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Za příplatek je možné objednat snídaně formou švédský stolů v hotelové kavárně Early.
Obchody
Přibližně 100 m od hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a bary.
Pláž
Menší přírodní pláž Charco del Conde s černým lávovým pískem je oddělena od hotelu jen malou pobřežní silnicí, cca 1 km od komplexu leží větší pláž s černým lávovým pískem Playa de Valle Gran Rey.
Internetové stránky
www.jardindelconde.com
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.