Horta, Portugalsko, Azorské ostrovy, 15.9.2017, Snídaně
Horta
Termín:
15.9. – 22.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116053053
36 490 Kč 1 420 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Horta hotel se nachází 5 minut od centra města Horta, které je hlavním městem ostrova Faial. Stojí na kopci a má výhled na oceán a ostrov Pico.
Sport a zábava
Venkovní vyhřívaný bazén jistě potěší všechny klienty.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Azory a zpět v nejnižší knihovací třídě * letištní taxy * transfery z/na letiště * 7/9/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * 2x tranzitní nocleh v Lisabonu při letu tam a zpět (závisí na možnosti letenky) * asistenci anglicky hovořícího delegáta
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu. Doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle, bude-li v době rezervace kalkulovaná třída již vyprodaná.
Vybavení hotelu
Klientům je v hotelu Horta k dispozici restaurace, kde se podávají tradiční jídla a jídla mezinárodní kuchyně, bar s výhledem na bazén, bar u bazénu, konferenční místnost, která má kapacitu 110 osob), půjčovna aut a soukromé parkoviště, prádelna. V hotelu je oddělené patro pro kuřáky.
Vybavení pokoje
80 pokojů má balkon a je vybaveno koupelnou, vysoušečem vlasů, kabelovou televizí, telefonem, trezorem za poplatek 1,50 EUR/den. Všechny pokoje mají výhled na moře.
Náš názor
Dobrá poloha hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK