Grand hotel Primus, Slovinsko, Ptuj, 22.1.2018, Polopenze
Grand hotel Primus
LM
Termín:
22.1. – 24.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128510730
3 930 Kč 153 € (-15 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Poloha
město Ptuj je nejstarším slovinským městem, historická část města je vyhlášena kulturním dědictvím, kde lze obdivovat staré město s křivolakými uličkami a hradem. Moderní hotel leží asi 1 km od centra města, kam lze dojít pohodlnou procházkou podél řeky Drávy. Naproti hotelu leží termální areál (vnitřní bazény i venkovní část). Nedaleko hotelu je sportovní areál s tenisovými kurty, hřišti a minigolfem. Golfové hřiště 500 m od hotelu.
Koupání
vnitřní a venkovní hotelový bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén. Proti hotelu leží termální areál se sedmi venkovními a šesti vnitřními bazény, tobogány, divokou řekou, vodopády a vířivkami.
Vybavení
restaurace, bar, lobby bar, kavárna, noční klub, vnitřní a venkovní hotelový bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, saunový svět, jacuzzi, masáže, fitness, beauty salon. Parkoviště u hotelu.
Speciální nabídka
Vstup do hotelových bazénů ZDARMA. Vstup do sousedního termálního areálu 2x denně na časově neomezenou dobu ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.
Doprava
Vlastní. Vzdálenost z Brna 410 km, z Prahy 600 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,30 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, klimatizace, TV, hygienické zařízení, fén, připojení k internetu, telefon, trezor, minibar., Stravování: polopenze formou švédského stolu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK