Galebka, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš, 15.9.2017, Bez stravy
Galebka
LM
Termín:
15.9. – 24.9.2017
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:111218842
5 228 Kč 204 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
studio pro 2 os. - místnost s manželskou postelí, kuchyňský kout s lednicí, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, balkon s pohledem na moře; studio pro 3 os. - místnost s manželskou postelí a samostatnou postelí, kuchyňský kout s lednicí, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, balkon s pohledem na moře; apartmán pro 5 os. - 2 ložnice, jedna s manželskou postelí a samostatnou postelí, druhá s manželskou postelí, malý kuchyňský kout s lednicí je umístěný v chodbičce, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, balkon s pohledem na moře.
Poloha
apartmány se nachází v rodinném domě ve městě Omiš na klidném místě, kde není větší provoz a odkud je nádherný výhled na moře. Vzdálenost k nejbližší oblázkové pláži je cca 250 m (cesta na pláž vede po schodech). Vzdálenost od centra Omiše, kde je tržnice, pošta, pekárna, obchody a restaurace, je asi 800 m a stejná je vzdálenost i na písečnou pláž v blízkosti hotelu Plaža Omiš.
Destinace
Chorvatsko
Hotel
Apartmány Galebka
Doporučení
Omiš je oblíbeným turistickým cílem nejen kvůli písečným plážím, ale i pro své památky památky a zajímavosti, kterých se ve městě i blízkém okolí nachází mnoho, např. pevnost Mirabelka, Radmanovy mlýny, svatyně Zakučac.
Obsazení
XX - XXXXX
Země
Střední Dalmácie
Poznámka
Pro skupinu přátel nebo větší rodinu doporučujeme pronájem těchto apartmánů, které jsou na celém patře a mají k dispozici společnou terasu, možnost nástupu libovolný den, rezervace musí navazovat.
Vybavení
tři ubytovací jednotky s klimatizací se nacházejí v podkroví domu, možnost využití společné terasy s venkovním posezením za domem. Ve dvoře je k dispozici gril. Parkování je zajištěno u domu pro 1 auto/apt. zdarma, možnost parkování v garáži na vyžádání.
Stravování
bez stravy
Služby za poplatek
klimatizace (cca 0,5 EUR/hod., splatné v místě), malá domácí zvířata do 8 kg na vyžádání.
Internet
WiFi zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK