Francie, Itálie z Janova na lodi MSC Armonia, Moře - plavby, Středozemní moře, 16.9.2017, Plná penze

Francie, Itálie z Janova na lodi MSC Armonia starstarstar

Francie, Itálie z Janova na lodi MSC Armonia
Termín:
16.9. – 17.9.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:- (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:121923069
1 570 Kč 62 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie, Přístavní poplatky, Zavazadlový a úklidový servis
Trasa plavby
Itálie, Francie
Popis lodě


Loď MSC Armonia odráží své italské jméno a dokazuje, jak sladit prostor a intimitu v dokonalé harmonii.Loď spatřila světlo světa v roce 2001. Původně byla postavena pro dnes již neexistující společnost Festival Cruises a nesla jméno MS European Vision. V minulosti poskytovala ubytování významným osobnostem.V roce 2011 měla například hostit bývalého amerického prezidenta George W. Bushe na 27. summitu G8 v Janově. Po teroristických útocích 11. září byl však Janov považován za další potenciální místo útoků Al-Káidy a Armonii proto střežily protiteroristické jednotky. George W. Bush nakonec proto dal přednost hotelu v přístavu.V roce 2004 Armonia přešla do vlastnictví společnosti MSC Cruises a stala se první lodí, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí v programu příhodně nazvaném "Renaissance Programme".Jednotlivé paluby lodi mají jména po drahých kamenech. Na lodi tak najdete palubu Topaz, Safír, Diamant nebo Smaragd.


Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s výhledem na moře nebo s vlastním balkónem, které cestujícím poskytující dostatek prostoru. Samozřejmostí je klimatizace.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 65.542Délka lodě (v metrech): 274.9Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 976Maximální počet pasažérů: 2.6792 bazény, 2 vířivky
Vybavení lodě
Restaurace a bary
Kasino, galerie, diskotéka, divadlo, knihovna
Solárium, sportovní centrum s výhledem na moře
Internetová kavárna, kuřácký salonek, konferenční centrum
Dětská hřiště a herny včetně Lego parku nebo zabavního parku s vodotrysky
Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér
Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal
Butiky
Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci mohou zažít autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře.
V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny
Aromaterapie, manikúra, pedikúra
Sauny a turecké lázně
Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla
Salón krásy a kadeřnictví
“Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru
11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery
Hodnocení lodě
3,5
Doplňující informace
Cena zahrnuje:Ubytování v kajutě vybrané kategorie (1 nocí), přístavní poplatky, zavazadlový a úklidový servis, strava: rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně, svačiny a půlnoční bufet, nápoje ke snídani, čaj, káva, voda a džusy z automatu v rautové restauraci, užívání bazénu, vířivek fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě.

Cena nezahrnuje:Přepravu do přístavu vyplutí, využívání služeb jako prádelna, fotograf, internet, salón krásy a pod. Dále pak nápoje k obědu a večeři, alkoholické nápoje a povinné spropitné pro obsluhu na lodi (cca 7 €/os., 3 €/dítě od 14-17 let)

Upozornění:Kajuty pro 3-4 os. nejsou dostupné ve všech kategoriích a jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení.
Pořadatelem tohoto zájezdu je PT Tours International s.r.o., IČ 24739740.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK