Dubaj + Al Ain letecky s průvodcem, Spojené arabské emiráty, 24.2.2018, Snídaně

Dubaj + Al Ain letecky s průvodcem starstarstar

Dubaj + Al Ain letecky s průvodcem
LM
Termín:
24.2. – 28.2.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:123744191
20 990 Kč 817 € (-0 %)
Program
1. den
Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, prílet do Dubaje, privátní transfer na hotel, ubytování

2. den
Po snídani půldenní prohlídka Dubaje. Prohlídka historické části města - čtvrť Bastakiya s původními domy, pevnost Al Fahidi Fort, přejezd lodním taxi „abra“ na druhý břeh zálivu Creek. Zde návštěva trhu se zlatem a kořením. V pozdejších odpoledních hodinách možnost fakultativního výletu za příplatek terénními džípy do pouště do beduínské vesnice, možnost projížďky na velbloudech či vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře nebo volný program v Dubaji, Návrat na hotel.

3. den
Po snídani fakultativní výlet za příplatek do města Al Ain známého jako „Zahradní město“. Návštěva tzv. „Velbloudího trhu“ a prohlídka oázy, prohlídka Al Ain muzea a Sheik Zayed muzea. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

4. den
Po snídani prohlídka mešity Jumeirah, foto zastávka u pláže s pohledem na nejluxusnější hotel na světě Burj Al Arab. Poté přejezd k symbolu Dubaje – uměle vytvořené palmě Palm Jumeirah (možnost projíždky vláčkem), na jejím konci uvidíte luxusní hotel Atlantis. Dále foto zastávka v ultramoderní dubajské ctvrti Dubai Marina – moderní výškové budovy, kde dříve byla poušt. Přejezd ke druhému největšímu nákupnímu centru Dubaje Mall of the Emirates, kde se nachází místní rarita – krytá lyžařská sjezdovka. Odpoledne návštěva nákupního centra Dubai Mall, největšího nákupního střediska ve Spojených arabských emirátech - 1 200 obchodu, několik kin, obří akvárium, bruslařský stadion atd. Uvidíte nejvyšší budovu na světě – Burj Khalifa, která měrí 828 metrů a má 163 pater. Možnost vyjet na vyhlídkovou plošinu ve 124. patre. Na závěr dne uvidíte Dubai Fountain večerní show, kdy voda v rytmu hudby stříká až do výšky 150 metrů a osvětluje ji několik tisíc reflektorů.

5. den
Po snídani, osobní volno k nákupum. V odpoledních hodinách odjezd na letište, návrat do Prahy v nočních hodinách.

Příplatky: Fakultativní výlet do Al Ain s místním průvodcem a českým průvodcem 1800,- Kč, fakultativní výlet terénními džípy cena cca 30-50 euro dle typu výletu a aktuální nabídky

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Dubaji budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu semůže měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti.


Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.
Cena zahrnuje
zpáteční letenku, ubytování v hotelu 3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu, odbavované zavazadlo do 15 kg a malé kabinové do 5 kg, pojištění CK
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 4500 Kč, komplexní cestovní pojištění za 250 Kč/osoba/pobyt, jízdné hrom. dopravou, individuální vstupné, Fakultativní výlety Al Ain 1800Kc, džípy poušt 30-50 euro
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK