Dubaj + Abu Dhabí s českým průvodcem, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 14.3.2018, Snídaně

Dubaj + Abu Dhabí s českým průvodcem starstarstar

Dubaj + Abu Dhabí s českým průvodcem
LM
Termín:
14.3. – 18.3.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:120640024
20 990 Kč 817 € (-0 %)
Program
1. den
Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Dubaje, privátní transfer na hotel, ubytování.

2. den
Po snídani půldenní prohlídka Dubaje. Prohlídka historické části města - čtvrť Bastakiya s původními domy, pevnost Al Fahidi Fort, přejezd lodním taxi „abra“ na druhý břeh zálivu Creek. Zde návštěva trhu se zlatem a kořením. V pozdejších odpoledních hodinách možnost fakultativního výletu za příplatek terénními džípy do poušte do beduínské vesnice, možnost projíždky na velbloudech či vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večere nebo volný program v Dubaji, Návrat na hotel.

3. den
Po snídani fakultativní výlet s průvodcem do luxusní metropole Abu Dhabí, návštěva mešity šejka Zayeda, uvidíte část závodní dráhy Formule 1 (dle aktuálních možností na místě) a palác šejka, popř. zájemci mohou navštívit zábavní park Ferrari World nebo osobní volno v Dubaji ke koupání na vyhlášených písečných dubajských plážích, k návšteve aquaparku Atlantis The Palm (možnost plávání s delfíny) ci Wild Wadi nebo zábavního parku IMG World of Adventure, Legolandu v Dubai….

4. den
Po snídani prohlídka mešity Jumeirah, foto zastávka u pláže s pohledem na nejluxusnější hotel na svete Burj Al Arab. Poté přejezd k symbolu Dubaje – uměle vytvořené palme Palm Jumeirah (možnost projíždky vláckem), na jejím konci uvidíte luxusní hotel Atlantis. Dále foto zastávka v ultramoderní dubajské čtvrti Dubai Marina – moderní výškové budovy, kde dříve byla poušt. Přejezd ke druhému nejvetšímu nákupnímu centru Dubaje Mall of the Emirates, kde se nachází místní rarita – krytá lyžařská sjezdovka. Odpoledne návšteva nákupního centra Dubai Mall, největšího nákupního střediska ve Spojených arabských emirátech - 1 200 obchodů, několik kin, obří akvárium, bruslařský stadion atd. Uvidíte nejvyšší budovu na světě – Burj Khalifa, která měrí 828 metrů a má 163 pater. Možnost vyjet na vyhlídkovou plošinu ve 124. patre. Na záver dne uvidíte Dubai Fountain večerní show, kdy voda v rytmu hudby stříká až do výšky 150 metrů a osvetluje ji nekolik tisíc reflektorů.

5. den
Po snídani, osobní volno k nákupum. V odpoledních hodinách odjezd na letiště, návrat do Prahy v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
zpáteční letenku, ubytování v hotelu 3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu, odbavované zavazadlo do 15 kg a malé kabinové do 5 kg, pojištění CK
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 4500 Kč, komplexní cestovní pojištění za 300 Kč/osoba/pobyt,210 Kc/díte do 14,99 jízdné hrom. dopravou, individuální vstupné, fakultativní výlet Abu Dhabí 2000,- Kč, džípy poušť 30-50 euro
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK