DANIELI, Itálie, Veneto, Benátky, 15.9.2017, Snídaně
DANIELI
Termín:
15.9. – 17.9.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116054148
24 790 Kč 965 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Blízko náměstí sv. Marka čelem ke kanálu je postaven nejznámější a nejdražší pětihvězdičkový hotel Danieli, který si nejednou režiséři vybrali pro natáčení světoznámých filmů. V tomto hotelu se odehrává například známá francouzská komedi Dárek, v níž jednu z hlavních rolí, a sice manželku hlavního hrdiny, hrála krásná Claudia Cardinal.
Vybavení pokoje
Danieli nabízí luxusně zařízené pokoje s velkými plochými TV a satelitními kanály. Některé mají výhled na typické benátské ulice, kanály nebo benátské laguny.
Stravování
Žádný pobyt by nebyl úplný bez jídla v romantické restauraci v nejvyšším poschodí. Pochutnejte si na vynikající italské kuchyni - při jídle se navíc můžete kochat jedinečnými výhledy na celé Benátky. V létě se můžete navečeřet pod otevřeným nebem na panoramatické terase. Bar je kouzelným místem pro tradiční odpolední čaj nebo chutné občerstvení a koktejl. Terasa je otevřena od června do září.
Náš názor
Hotel Danieli, který dýchá historickou atmosférou a starosvětským kouzlem, je dobrou volbou pro Vaši jedinečnou romantickou dovolenou.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
Hotel skrývá nádherné zlatem zdobené interiéry, lususní pokoje a nabízí atmosféru získanou svojí velmi dlouhou historickou tradicí. Hotel se skládá ze 3 benátských objektů, které pocházejí ze 14., 19. a 20. století. Tyto budovy jsou vzájemně propojeny krytými mosty a mohou se pochlubit řadou originálních starožitností, mramorovými sloupy a lustry z muranského skla.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK