Chorvatsko, kola, koupání, národní parky, Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Murter, Tisno, 12.5.2018, Polopenze

Chorvatsko, kola, koupání, národní parky

Chorvatsko, kola, koupání, národní parky
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:123557690
8 990 Kč 350 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Chorvatsko - Kola - koupání - národní parky
Popis
Spojení pobytu u moře s cykloturistikou, koupáním a návštěvou národních parků Chorvatska ....

Doprava klimatizovaným mikrobusem s přívěsem na kola !!!

geografická poloha letoviska zaručuje příjemné počasí pro výlety a koupání minimálně do konce září ....

Ubytování v soukromé vile vzdálené 150 metrů od moře, přístup do vody z betonových mol ... ve vzdálenosti 15 minut pomalé pěší chůze se nachází velká písčito-oblázková pláž Jazina, kde je možnost občerstvení v kempu a jsou zde k dispozici sprchy a toalety. Další možnost koupání je na ostrově Murter, kde je velká spousta menších kamenitých pláží, na západní straně ostrova s překrásným výhledem na souostroví Kornati

Centrum městečka Tisno je vzdálené cca 20 minut chůze od ubytování, najdete zde kavárny, obchůdky všeho druhu, je zde turistická kancelář, kde je k dispozici velké množství map blízkého okolí, dále je zde banka a bankomaty, kde je možné směnit peníze ....

Výlety na kolech jsou doprovodným programem návštěv jednotlivých národních parků, délku jednotlivých etap je možné volit naprosto individuelně (doprovodné vozidlo je vždy na trase spolu s cyklisty) ... v době volna je možné podnikat výlety do okolí individuálně (doporučujeme například výlet kolem Vranského jezera)
Ubytování
dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a apartmány pro 4 - 5 osob (se dvěma samostatnými ložnicemi) ve vile vzdálené 150 metrů od moře na pevninské části městečka Tisno - proti ostrovu Murter. Připojení wifi k dispozici zdarma. Povlečení a ručníky k dispozici na místě, v apartmánechklimatizace (příplatek).
Doprava
klimatizovaný mikrobus s přívěsem na kola
Strava
polopenze - servírovaná, chutná strava (výběr z několika jídel) v restauraci vzdálené 300 metrů od ubytování
Zájezd zahrnuje
dopravu mikrobusem včetně dopravy jízdních kol, 5x ubytování v 1/2, nebo 1/3 pokoji, nebo v apartmánu, 5x polopenze, technický doprovod
Zájezd nezahrnuje
pobytová taxa - osoby nad 10 let věku, vstupy - orientačně:, Plitvická jezera - 110 HRK, Kornati - 150 - 250 HRK (podle délky plavidla), Krka - 95 HRK, Paklenica - 50 HRK
Program
Den 1
(so): odjezd z Prahy v podvečerních hodinách (18:00) - další nástupní místa: Pelhřimov, Jihlava, Brno, Příbram, Písek, České Budějovice
Den 2
(ne): ráno příjezd do Tisna - ubytování, seznámení s letoviskem, odpoledne cyklovýlet na ostrov Murter (silnice, 20km), večeře, nocleh.
Den 3
(po): snídaně, celodenní výlet na souostroví Kornati, v podvečer možnost koupání, večeře, nocleh.
Den 4
(út): snídaně, návštěva národního parku Paklenica, zpáteční cesta na kole (30 - 40 km, silnice), večeře, nocleh.
Den 5
(st): snídaně, na kolech do Lozovacu (40 km, silnice), návštěva národního parku Krka - možnost koupání), v podvečer návštěva Šibeniku (prohlídka historického centra), večeře, nocleh.
Den 6
(čt): snídaně, cyklovýlet po pobřeží - letoviska Tribunj, Vodice (30 - 40 km, silnice), alternativně možnost koupání, večeře, nocleh.
Den 7
(pá): snídaně, naložení zavazadel, přejezd na prohlídku národního parku Plitvická jezera, v 18:30 odjezd do ČR.
Den 8
(so): v časných ranních hodinách příjezd do Prahy
Pořadatelem tohoto zájezdu je Jana Koderová, IČ 65971159.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK