Casa Velha Do Palheiro - golf, Portugalsko, Madeira, 1.11.2017, Bez stravy

Casa Velha Do Palheiro - golf starstarstarstarstar

Casa Velha Do Palheiro - golf
Termín:
Načítám ... 1.11. – 8.11.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:121748955
9 290 Kč 362 € (-0 %)
Poloha
Toto venkovské sídlo založené 1.hrabětem z Carvalhalu, je staré více jak 200 let, nachází se v těsné blízkosti překrásných zahrad Palheiro Gradens, přímo na úžasném golfovém hřišti Palheiro Golf v horách asi 7 km nad hlavním městem Funchal.
Sport a zábava
V první řadě sleva 30% pro hotelové hosty na green fee na hřišti Palheiro Golf. Dále jsou zde osvětlené tenisové kurty, badminton, croquet, stolní tenis, biliard, karetní stůl a stůl pro deskové hry. Pro hotelové hosty zdarma vstup do Palheiro Gardens (9-16,30 hod.). Součástí Palheiro Spa je finská sauna a turecké lázně zdarma, aromaterapie a masáže, plně vybavené fitness centrum s možností osobního trenéra.
Cena za jednu osobu zahrnuje
- 7x ubytování v pokoji s vybranou stravou - služby českého delegáta (3.4.-5.10.) - neomezený golf na hřišti Palheiro Golf - garantované startovní časy - 50% sleva na pronájem golfového vybavení (v případě zájmu) - zdarma golfový vozík z hotelu - úschova bagu a čištění holí
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha (rádi na požádání zajistíme) * transfery * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * golfové připojištění * přepravu golfových bagů
Vybavení hotelu
Do hotelu vejdete vstupní halou s recepcí a barem s terasou do překrásně udržované zahrady. K dispozici je Vám zde knihovna, hrací místnost, menší konferenční místnost, služby čistírny a prádelny, soukromé parkoviště, restaurace, bar u bazénu, Tea house, Palheiro Spa. Součástí residence je venkovní vyhřívaný bazén (16x8 m) se sluneční terasou a nově i vnitřní vyhřívaný bazén (8x4 m).
Vybavení pokoje
V residenci je celkem 37 pokojů několika typů. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny luxusní koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, kabelovou TV, centrálním vytápěním s individuálním nastavením, trezorem (za poplatek 10,-Eur/týden), minibarem, rádiem, psacím stolem.
Stravování
Snídaně s možností dokoupení polopenze.
Náš názor
Luxusní ubytování určené především pro milovníky golfu a náročnější klientelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK