Nejlepší eurovíkendy
Bayview hotel - Malta - Sliema

Bayview hotel starstarstar

Bayview hotel
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bayview hotel, Sliema, Malta
Popis
Bayview Hotel & Apartments nabízí nepřetržitě otevřenou internetovou kavárnu a střešní bazén s výhledem na přístav v Sliemě. Některé pokoje a apartmány mají balkon, jiné výhled na moře.
Ubytování
Pokoje mají vlastní koupelnu a TV. Klimatizace je dostupná v určitých hodinách během dne. Apartmány mají i kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi.
Poloha
Hotel Bayview je vzdálený 15 minut pěšky od centra Sliemy a jen pár kroků od přístaviště výletních lodí plujících kolem ostrova a do hlavního města Valletta.
Vzdálenosti
Přímo před hotelem stojí autobusová zastávka, kde zastavují spoje směřující do Valletty, města St Julian's a do dalších částí ostrova. K mezinárodnímu letišti na Maltě je to odtud pouhých 9 km. Na požádání je dostupná kyvadlová doprava.
Vybavení a služby
Hotel Bayview provozuje řadu restaurací, včetně asijské restaurace podávající jídla indické a čínské kuchyně. Podávají se zde také kontinentální pokrmy formou bufetu.
Sport a zábava
Ve wellness a fitness centru s termálním bazénem s výhledem na moře se provádí masáže a kosmetické procedury. K relaxaci poslouží také herna s kulečníkem a dětský koutek.
Stravování
snídaně bufetového stylu
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
ubytování na 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, zpáteční letenka Praha - Malta - Praha, zpáteční transfer letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, služby místního česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu, povinné pojištění ck
Cena nezahrnuje
cestovní a zdravotní pojištění,možno sjednat za Kč 192 na 4 dny

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.