Bayview hotel, Malta, Sliema, 27.9.2017, Snídaně
Bayview hotel
Termín:
27.9. – 30.9.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:117640521
10 990 Kč 428 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bayview hotel, Sliema, Malta
Popis
Bayview Hotel & Apartments nabízí nepřetržitě otevřenou internetovou kavárnu a střešní bazén s výhledem na přístav v Sliemě. Některé pokoje a apartmány mají balkon, jiné výhled na moře.
Ubytování
Pokoje mají vlastní koupelnu a TV. Klimatizace je dostupná v určitých hodinách během dne. Apartmány mají i kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi.
Poloha
Hotel Bayview je vzdálený 15 minut pěšky od centra Sliemy a jen pár kroků od přístaviště výletních lodí plujících kolem ostrova a do hlavního města Valletta.
Vzdálenosti
Přímo před hotelem stojí autobusová zastávka, kde zastavují spoje směřující do Valletty, města St Julian's a do dalších částí ostrova. K mezinárodnímu letišti na Maltě je to odtud pouhých 9 km. Na požádání je dostupná kyvadlová doprava.
Vybavení a služby
Hotel Bayview provozuje řadu restaurací, včetně asijské restaurace podávající jídla indické a čínské kuchyně. Podávají se zde také kontinentální pokrmy formou bufetu.
Sport a zábava
Ve wellness a fitness centru s termálním bazénem s výhledem na moře se provádí masáže a kosmetické procedury. K relaxaci poslouží také herna s kulečníkem a dětský koutek.
Stravování
snídaně bufetového stylu
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
ubytování na 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, zpáteční letenka Praha - Malta - Praha, zpáteční transfer letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, služby místního česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu, povinné pojištění ck
Cena nezahrnuje
cestovní a zdravotní pojištění,možno sjednat za Kč 192 na 4 dny
Pořadatelem tohoto zájezdu je STRIATUM, s.r.o., IČ 28456033.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK