Dovolená letecky
Atrium Charlottenburg (x Artim) - Německo - Berlin-Brandenburg - Berlín

Atrium Charlottenburg (x Artim) starstarstar

Atrium Charlottenburg (x Artim)
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, telefonem, SAT-TV, vysoušečem vlasů, psacím stolkem, modemem a bezpečnostní schránkou. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené.

Poloha

Hotel Atrium Charlottenburg se nachází v centru města Berlín, 800 metrů od výstavního centra a 1 km od Bahnhof Zoo a zoologické zahrady, jen pár minut od Kurfuerstendamm. 200 metrů od hotelu se nachází městská železniční stanice S-Bahn Charlottenburg. 500 metrů se nachází pěší zóna Wilmersdorfer Straße. Z letiště Schoenefeld (SXF) se dostanete rychle a jednoduše Airport Expressem (linky RE 7 a RB 14).

Služby hotelu

24 hod. recepce, úschovna, WiFi připojení k internetu, parkoviště (za poplatek), automat, čištění bot, denní tisk, výtah, topení

Stravování

Možnost stravování: snídaně. Snídaně se podávají v snídaňovém salonu.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadlo standardních rozměrů. Transfer z letiště do hotelu si klienti zajišťují individuálně. Pro přepravu z letiště na nádraží nacházející se v blízkosti hotelů je možné využít Airport Express (linky RE 7 a RB 14) nebo regionální vlak (linka RB 19). Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Berlína. Individuální přesun z letiště do hotelu (Airport Expressem, linky RE 7 a RB 14 nebo regionálním vlakem, linka RB 19). Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: Checkpoint Charlie, náměstí Gendarmenmarkt, známá ulice Under den Linden, Památník Holocaustu, Brandenburská brána, Reichstag (Budova Říšského sněmu), a nakonec odpočinek v zahradách Tiergarten.

3.den - Prohlídka města: Návštěva muzeí Pergamonmuseum, Nové muzeum, Altes Muzeum, Berlínský Dóm, televizní věž Fernsehturm a náměstí Alexanderplatz.

4.den - Prohlídka města: Nádherný zámek Charlottenburg a Zoo nebo celodenní zábava ve vodním světě Tripic Island.

5.den - Individuální program podle času odletu. Individuální přesun na letiště. Odlet z Berlína. V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), transfer z letiště do hotelu (transfer si klienti zajišťují individuálně, cena jednosměrného lístku na nejbližší stanici je cca 4 €), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa

Orrientační ceny vstupů

Pergamonmuseum - 12 €, Nové (neues) múzuem - 10 €, Altes muzeum - 8 €, Charlottenburg - 10 €, Tropical Island (celodenní Lístek) = Jen Tropicarium - 36 €, Tropicarium + Sauna - 44 €, Berlínská Zoo - 12 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.